Hotovo! Woods a Mickelson si zopakují duel. Kdo se k nim přidá?

Phil Mickelson, Tiger Woods

Plánovaná repríza souboje mezi Tigerem Woodsem a Philem Mickelsonem se uskuteční v květnu. To už oficiálně potvrdila společnost Turner Sports dceřiná firma mediálního gigantu Warner Media. Konkrétní den ani místo, ale zůstávají v jednání.

Jasné je také to, že Tiger s Philem nebudou hrát sami. Jejich The Match tentokrát s názvem "Šampioni pro charitu" ozdobí ještě další dvě sportovní hvězdy. Prvním je Tom Brady považovaný za nejlepšího hráče amerického fotbalu všech dob, vítěz šesti Super Bowlů a druhým je Peyton Manning. Ten vyhrál Super Bowly dva a pro jeho hru byla vždy typická "laserově" přesná ruka. Oba samozřejmě hrají velmi dobře golf.

Hledá se hřiště na jihu Floridy v blízkosti domů Woodse a Bradyho, oba bydlí na ostrově Jupiter, kde si staví nové sídlo také Mickelson. Ladí se také formát jednodenní akce. V roce 2018 se hrálo na osmnáct jamek, na čtvrté dodatečné rozhodl o vítězství Mickelson. Za výhru bral odměnu devět milionů dolarů. Tentokrát oficiální peníze hráčům nepůjdou. Veškerý výdělek bude věnovaný na boj s koronavirem.

"Ještě jsme se nedomluvili, komu všemu a jakým organizacím peníze rozdělíme, ale uděláme maximum, aby pomohly těm, kteří je nejvíce potřebují," řekl Woods.

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení