Klára Spilková šla do dražby. Kolik za rundu s ní někdo zaplatil?

Klára Spilková

Klára Spilková je nejvýraznější osobností českého golfu a zahrát si s ní je snem mnoha českých amatérských golfistů. Někteří z nich si ho mohli splnit nyní v rámci akce "Hrajeme a pomáháme", když jeden z nich neváhal zaplatit částku přesahující čtyřicet tisíc korun!

O akci společnosti TeeTime už jsme psali, když se díky ní vybralo více jak čtvrt milionu korun ve prospěch Fondu pomoci zdravotní péči. Nyní už je jasné, že na pomoc v boji s koronavirem COVID-19 poputuje více jak 385 tisíc korun a hlavní zásluhu na tom má Klára Spilková.

Ta poté, co se vyprodaly všechny její "balíčky" na hřišti Oaks Prague v ceně pěti tisíc korun, svolila ještě s jedním s tím, že ten půjde do dražby. A že si s ní bude moci zahrát ten, kdo nabídne nejvíce.

V neděli tato dražba skončila a finální částka se vyšplhala na skoro až neuvěřitelných 40 716 korun. Díky tomu tak jen díky Kláře Spilkové přispěli lidé na dobrou věc částkou 59 716 korun, když na druhé místo "odsunula" nejlepší česká golfistka režiséra Jakuba Koháka (28 660 kč).

Pokud byste ještě chtěli finančně pomoci, stále jsou v nabídce některá zajímavá jména nejen z prostředí českého golfu. Aktualizovanou nabídku naleznete na stránkách hrajemeapomahame.cz.

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení