Harrington se přeřekl, má nového asistenta pro Ryder Cup

Padraig Harrington

Pádraig Harrington, kapitán evropského týmu pro letošní Ryder Cup, v úterý nechtěně prozradil svého prvního asistenta pro zářijové golfové klání se Spojenými státy. V rozhovoru se Sky Sports se přeřekl a pak už musel s pravdou ven. A kdo jím je? Luke Donald!

Zkušený Ir mluvil o tom, že je v kontaktu se svými nejbližšími spolupracovníky. "Dnes jsem si třeba volal se svým novým..." nedořekl Harrington větu a zarazil se. "To slovo jsem neměl říkat, mělo to být s mým vicekapitány," rozesmál sebe i reportéry, kteří ho zpovídali.

Ti se z něho následně pokoušeli dostat, o jaké jméno se jedná, ale to už se Harrington kontroloval a neřekl nic. V té chvíli byl totiž jeho jediným oficiálním asistentem Robert Karlsson.

Na Twitteru se prakticky okamžitě ozval Luke Donald. "Myslím, že to mělo být tajemstvím," popíchl svého nového šéfa, který pohotově zareagoval: "Promiň. Byly to ale tak dobré novinky, že je nešlo udržet. Vítej v týmu."

A stejný vzkaz se o chvíli později objevil na oficiálním účtu evropského rydercupového týmu, který vše potvrdil. Ryder Cup se bude hrát od 25. do 27. září ve Whistling Straits, vysílat ho bude živě Golf Channel.

Témata

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení