Víme, kdo je tváří nové videohry PGA Tour. Kdy konečně vyjde?

PGA Tour 2K21

Golfoví fanoušci, kteří si rádi hrají na své hvězdy nebo s nimi soupeří ve virtuálním prostoru, jsou jako na trní! Už brzy totiž vyjde nová oficiální videohra zámořské PGA Tour pod názvem 2K21. A my nyní víme přesné datum i to, kdo bude její hlavní tváří.

Přesně před deseti dny vyšlo najevo, že po dlouhých pěti letech vyjde opět nová oficiální videohra spojená s PGA Tour. Její tváří byl dlouhá léta Tiger Woods a stála za ní společnost EA Sports, ani jedno už ale nyní neplatí.

EA Sports se ještě podílela na poslední videohře z roku 2015, na které už ale Woodse vystřídal Rory McIlroy. Poprvé od roku 1995 tehdy chyběl v názvu ročník série, což znamenalo jediné - konec každoročních vydání.

Nyní se ale zdá, že pauza po pěti letech končí a hlavně, do oficiálního názvu se vrací rok, takže bychom se možná mohli dočkat každoročních aktualizací v podobě nové verze, jak tomu u sportovních her často bývá.

Vydávající společnost EA Sports pak střídají 2K a HB Studios, které stály za v poslední době populární golfovou simulací The Golf Club. A Roryho McIlroye na obalu videohry, která vyjde 21. srpna, střídá Justin Thomas.

"Je pro mě ctí, že jsem byl vybrán jako první titulární sportovec pro premiéru hry PGA Tour 2K. Jsem nadšený, že se můžu připojit k rodině 2K a vyzvat hráče odkudkoliv na digitálním hřišti," vzkázal Thomas.

Ten bude jedním z celkem 12 profesionálních hráčů, kteří budou pro hru licencovaní. Jejich jména jsme se ale zatím nedozvěděli. Hra bude také obsahovat 15 hřišť z kalendáře PGA Tour a některé slavné turnaje.

Chybět nebude samozřejmě The Players, Waste Management Phoenix Open nebo Tour Championship s celým FedEx Cupem. Tak jako v sérii The Golf Club pak hráči budou moci navrhovat svá vlastní hřiště.

Hra vyjde v druhé polovině srpna pro platformy Playstation 4, XBOX One a XBOX One X, Windows PC via Steam, Nintendo Switch a Stadia.

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení