Woods bude kapitánem v Ryder Cupu, šeptá se mezi hráči

Tiger Woods

Aktuálním rydercupovým tématem je sice to, zda se letos vůbec bude ve Whistling Straits hrát, a jestli s diváky nebo bez, mezi americkými hráči ale jede šeptanda s ohledem na další ročník. Pro rok 2022 by se totiž prý mohl stát kapitánem amerického týmu Tiger Woods.

Podle Kevina Na, který se rozhovořil nejen o Ryder Cupu pro Sky Sports, se dokonce jedná o největší spekulaci, která během této sezony mezi americkými profesionální golfisty putuje. A stále sílí.

"Mým cílem je dostat se na Ryder Cup v tomto roce. Vím také, že další se má konat v Itálii a věřím, že kapitánem bude Tiger Woods, takže to je další věc, na kterou se soustředím," řekl Na.

BUM.

Jeho slova se okamžitě stala horkým zbožím nejen mezi zámořskými médii. A každý se snaží zjistit, odkud původně pocházejí.

"Slyšel jsem o tom. Že začínám spekulovat? Sorry. Neměl bych tedy nic říkat?" ptal se Na a dodal: "Neřeknu vám, od koho jsem to slyšel, ale nebylo to od Woodse. Bylo to od jednoho z jeho přátel."

Woods si přitom už pozici kapitána vyzkoušel, a to dokonce hrajícího během loňského amerického triumfu v Presidents Cupu.

Co se týče letošního Ryder Cupu, drží zatím v americké kvalifikaci poslední osmé místo zajišťující přímou účast v bitvě USA s Evropou.

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení