10 birdie, 2 eagly a skóre 59 (-14) bylo na světě. Kdo ho zahrál?

Sam Horsfield

Něco takového ještě nikdy nezažila jak PGA Tour, tak European Tour. Výsledek 59 sice ano, ale zahrát ho na hřišti s parem 73? Právě to se před pár dny povedlo na Floridě Samu Horsfieldovi, hráči evropské série. Jasně, bylo to v tréninku, ale i tak je to báječný výsledek.

Jak to tak vypadá, na některé hráče pauza způsobená pandemií koronaviru COVID-19 nemá neblahé účinky, spíše naopak. Jedním z těch, kterým nečekané volno podle všeho svědčí, je i 23letý Angličan.

Rodák z Manchesteru na svůj první velký titul sice stále ještě čeká, ale pokud si svou aktuální formu přenese do července a srpna, možná se ho při "britském" restartu European Tour brzy dočká.

Na floridském hřišti Streamsong Black totiž vystřihl doslova pohádkovou rundu. Na obou devítkách si připsal pět birdie a jeden eagle, což celkově hodilo na osmnáctce s parem 73 magické skóre 59 (-14).

Na European Tour je zatím nejlepším Horsfieldovým výsledkem 62 ran, které zahrál loni v srpnu ve finálovém kole Scandinavian Invitational. V aktuální sezoně však vytěžil ze sedmi startů jen tři cuty.

Témata

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení