Golf Channel s ČGF natáčel další TAP-INy, dojde i na gumicuk?

celá fotogalerie (11) » TAP-IN

To video okamžitě vešlo do zlatého fondu českého golfu. Dnes už legendární skeč, ve kterém si Aleš Libecajt pomáhá při hře gumicukem, byl jedním z mnoha vtipných momentů jinak naučných videí, které loni spatřily světlo světa v rámci spolupráce České golfové federace a české verze Golf Channelu. Nyní přibudou další díly.

Ty se natáčely tento týden v Hostivaři v režii šikulů z lifeREPORT.TV. V hlavní roli se znovu představí Aleš Libecajt s Lubošem Klikarem, když opět půjde především o osvětu ohledně golfových pravidel.

"Na hostivařském hřišti jsme během jednoho dne natočili deset nových dílů pravidlové poradny a dopředu můžu říct, že tahle série je stejně povedená, jako ta loňská," láká golfové fanoušky Pavel Poulíček, který má celý projekt na starosti ze strany Golf Channelu.

Fotogalerie

Zobrazit všechny fotografie (11)

I on moc dobře ví, kde je hlavní gró celého projektu: "Aleš s Lubošem jsou sehraná dvojice. Věděli, co je čeká, takže vzniklo několik hlášek a situací, které si diváci rychle oblíbí a dobře zapamatují." 

"První díly bychom chtěli připravit do 13. června a nasadit v přímých přenosech víkendových kol Charles Schwab Challenge, úvodního turnaje po restartu PGA Tour," dodává Poulíček termín, na který se mohou diváci Golf Channelu opět ještě o něco více těšit.

Nejen že se tak v příštím týdnu vrátí na obrazovky Golf Channelu restartovaná PGA Tour a s ní i živé přenosy z nejprestižnější golfové série světa, ale ty budou navíc okořeněné očekávanou původní tvorbou.

A dojde tedy opět na legendární gumicuk?

Vše prozradit nemůžeme, ale trochu naznačit snad ano.

Kromě vtipných scének se ale mohou diváci, fanoušci a také samozřejmě hráči golfu těšit na edukativní přesah krátkých videí, ve kterých dojde mimo jiné na míček zabořený v hraně bunkeru, (bez)trestné pohnutí míčku, dropování nebo počínání v trestné oblasti.

Více indicií k druhé sérii pořadu TAP-IN naleznete v naší fotogalerii z natáčení. A pokud patříte k těm čtyřem českým golfistům, kteří neviděli námi neustále zmiňovaný díl s gumicukem, tak tady ho máte.

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení