OBRAZEM: Za plotem! Fanoušci si cestu ke Colonialu našli

celá fotogalerie (10) » Charles Schwab Challenge

Prvních pět turnajů restartované PGA Tour se musí obejít bez diváků a platí to tedy i pro právě probíhající Charles Schwab Challenge. Přesto je tu a tam v Colonialu během přímých přenosů Golf Channelu slyšet aplaus. Přichází od těch nejvěrnějších fanoušků.

V Česku jsme něco podobného zažili během zimního závodu Světového poháru biatlonistů v Novém Městě. Tam byl také, a to na poslední možnou chvíli, fanouškům vstup zakázán. Ti nejnadšenější si ale přesto našli jedno místo za plotem a fandili svým miláčkům alespoň na dálku.

Golfový turnaj v Colonialu nabízí něco podobného.

Jen s tím rozdílem, že fanoušci nemrznou v zasněženém lese, ale mohou se slunit na prostorách přilehlých pozemků. A je jedno, jestli se jedná o soukromé zahrady, nebo součásti hotelových komplexů.

Fotogalerie

Zobrazit všechny fotografie (10)

V blízkosti hřiště dokonce vyrostly improvizované tribuny. Většina golfových nadšenců ale jednoduše stojí za plotem, odkud je vidět alespoň na fairway. A ti nejodvážnější se nebojí vylézt i třeba na střechu.

"Fanoušci jsou skvělí. Je fajn, že na některých místech po okrajích křičí, řvou a houkají. Toho si ceníme. Udělali si tribuny za domem, což je prostě boží," nechal se slyšet po sobotě lídr turnaje Xander Schauffele.

Dá se očekávat, že na nedělní finálovou rundu, ve které se utká o titul řada hvězd, dorazí do okolí hřiště v texaském Fort Worthu ještě více fanoušků. Vy ale nemusíte, finálové kolo můžete sledovat od 19:00 na Golf Channelu.

Fotogalerie golfových fanoušků za plotem zde

 

Témata

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení