Julien Brun jede na vlně, vyhrál i Pro-Am na Albatrossu

Julien Brun

Který golfový profesionál žijící v Česku má aktuálně nejlepší formu? Jednoznačně Francouz Julien Brun! Chybělo málo, a během jediného týdne si připsal čistý vítězný hattrick, naposledy vyhrál premiérový Albatross Invitational Pro-Am.

Brun nejprve před týdnem ovládl Gasco Open v Lázních Bohdaneč, poté až v play-off nestačil ve středu na Hluboké během Czech Classic na Aleše Kořínka, aby si další triumf připsal ve čtvrtek na domácím Albatrossu.

Tam se konal první ročník nově vzniklého Pro-Amu, ve kterém šlo celkem o 100 000 korun. Profíkům se během dne počítaly pouze birdie a lepší výsledky, což v případě Bruna znamenalo skóre -7 a vítězství o dvě rány před Filipem Mrůzkem a Šimonem Zachem.

Zleva Filip Mrůzek, Julien Brun a ŠImon Zach (foto: Ota Mrákota)

"Julien se přistěhoval do Prahy a hledal místo na trénink. Ideální podmínky našel u nás a my zase musíme říct, že jsme v něm našli super profesionála, který se velice angažuje v klubovém životě, hraje s našimi členy a výborně zapadl mezi ostatní profi hráče," prozradil nám Stanislav Lisner s tím, že na spolupráci se obě strany dohodly letos v dubnu.

V týmové soutěži slavil flight Stanislava Matuše, který se dostal na celkové kumulované skóre -21. Opět se počítaly jen berdíci a lépe.

Témata

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení