Zbraslav slaví letní golfové Vánoce. I s kapry, dárky a cukrovím

Zbraslav 18

Tak to tu ještě nebylo, golfové Vánoce na Zbraslavi koncem června! Stromeček, ozdoby, kapr se salátem, cukroví a hlavně dárky. Dokonce i výlov kaprů bude. Snad jen oblíbený červený kamion od nejmenovaného výrobce nápojů bude na Zbraslavi chybět.

V Prague City Golf se nezbláznili, jen se rozhodli oslavit Vánoce na golfu za příznivějších podmínek, než na konci prosince. Díky druhé zastávce Zbraslav Experience Golf Tour (ZEGT) a předpovědi počasí tak budete moci zjistit, jak chutnají vánoční svátky s golfem třeba u protinožců. A to vše přesně půl roku před Vánocemi standardními - proto 1/2 Vánoce. 

Celý týden od 22. června se na Zbraslavi ponese ve znamení dárků a vánočních specialit. Jak na hřišti, tak hlavně v restauraci, kde budou k mání jak české, tak zahraniční vánoční pochoutky, které k Vánocům neodmyslitelně patří. Vše vyvrcholí sobotním turnajem, který je součástí ZEGT, hrající se v celoročním žebříčku o volné hrací karty na rok 2021.

Od pondělí do neděle se můžete těšit vždy na 8 zvýhodněných fee v průběhu každého dne za opravdu zajímavou cenu. To budou první dárky, které rozdají skrz aplikaci a sociální sítě.

Navíc si řekli, že pokud to mají být pravé Vánoce, dárek by měl dostat opravdu každý. Proto každý, kdo si v průběhu celého týdne zakoupí fee, dostane zajímavý dárek, který mu dozajista vykouzlí úsměv na tváři.

Zlatým hřebem pracovního týdne bude čtvrteční výlov kaprů. Tedy výlov – spíš soutěž o to, komu se povede na 'čtrnáctkovém' jezeře vytáhnout největší rybu. Číhají v něm totiž i jiné kousky než jen kapři. Vybavení si může každý přinést vlastní, vyhoví však i zájemcům, kteří rybářskými nástroji nedisponují. 

Pozadu nezůstane ani restaurace, která nabídne vánoční speciality domácí i zahraniční. V nabídce bude smažený candát, pečený krocan s kaštanovou nádivkou, bramborový salát, slovenská kapustnica, pečená krůta…

Ke kávě dostanete samozřejmě cukroví nebo vánočku, která bude golfisty na Zbraslavi provázet celým týdnem. Bude totiž patřit ke speciálním cenám sobotního turnaje, kde nahradí, v minulém Golf & Grill weeku tak oblíbené, vouchery na grilovaná kolena.

Hlavní sobotní turnaj, druhý ze série ZEGT, se ponese samozřejmě ve stejném duchu jako celý týden. Můžete se těšit na spoustu zajímavých tematických cen - dárků. Tím největším lákadlem jsou víkendové wellness pobyty v luxusním Hotelu Štekl v Hluboké nad Vltavou.

Celkem mají připraveno pro všechny více než 40 velmi hodnotných cen, včetně tradičního losování ze scorecards. Vyplatí se tak určitě zůstat až do konce vyhlášení. Specialitou turnaje bude vyhlášení nejvíce originálního hracího oblečení – inspirací byly zahraničí a vánoční 'fancy dress' uniformy. Kdo z vás bude tím nejoriginálnějším?

Na turnaj se můžete přihlásit zde.

Komerční sdělení.

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení