Nicklaus přiznal, že se ženou měli COVID. Měli jsme štěstí, řekl

Jack Nicklaus

Jack Nicklaus před svým turnajem The Memorial sliboval, že novému šampionovi podá podle tradice ruku, i když se to momentálně kvůli bezpečnostní opatřením spojeným s pandemií koronaviru COVID-19 nesmí. Nakonec si dal s Jonem Rahmem pouze "pěstičku", možná i kvůli svému nedělnímu přiznání. Nemoc už totiž prodělal.

Nicklaus se o zatím neveřejné informaci rozhovořil v přímém přenosu CBS Sport. V rozhovoru s Jimem Nantzem přiznal, že společně se svou ženou Barbarou oba prodělali nebezpečnou nemoc už v březnu.

"Barbara neměla příznaky, mě bolelo v krku a kašlal jsem. Netrvalo to ale příliš dlouho, měli jsme velké, ale opravdu velké štěstí," přiznal Zlatý medvěd. "Vždyť já i Barbara jsme v ohrožené skupině," dodal.

Společně strávili karanténu ve svém floridském sídle od 13. března do 20. dubna, poté byli oba dva pozitivně testováni na protilátky proti koronaviru.

"V našich myšlenkách jsme s lidmi, kteří přišli o život, a s jejich rodinami. My jsme ti šťastnější, o to více cítíme s těmi, kteří se musí starat o ty, kteří COVID-19 mají," řekl s vážností v hlase Nicklaus.

Témata

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení