Golfový ligový víkend plný es. Kdo a kde trefil perfektní ránu?

Klára Kuchařová

To se jen tak nevidí! O uplynulém víkendu odstartovala letošní extraliga, a také vyvrcholila kvůli pandemii koronaviru COVID-19 zkrácená první a druhá golfová liga. Hráči se přitom předháněli ve skvělých ranách, když hned tři zaznamenali hole-in-one.

Extraliga napsala své první letošní kapitoly ve Mstěticích a jedna by se mohla jmenovat "Jak Klára Kuchařová k esu přišla". Děj se odehrával na 177 metrů dlouhém tříparu páté jamky a byl skutečným highlightem celého kola nejen v podání hráčky z Golf Clubu Black Bridge.

Co se týče týmů, nejlépe jsou na tom po úvodním extraligovém víkendu ženy z Kunětické Hory a muži z pražských Hodkoviček.

Další dvě esa pak padla v rámci první ligy. O jedno se na čtvrté jamce liberecké Ypsilonky postaral David Mrákota z Golf Clubu Eagle, z dalšího se radoval na Darovanském Dvoře Jiří Leitl reprezentující Alfrédov. Jemu sedla rána z týčka naprosto perfektně na sedmičce devítky Jezírka.

Více informací o letošním úvodním extraligovém víkendu, stejně jako o konečných výsledcích první a druhé ligy se dočtete na oficiálním webu České golfové federace.

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení