Woodsovi doslova hořel krk, do play-off vstoupil solidně

Tiger Woods

Tiger Woods nejprve před svým vstupem do letošního play-off FedEx Cupu trochu vystrašil své fanoušky. To když si na drivingu před prvním kolem turnaje Thr Northern Trust ledoval krk. Poté ale vystřihl slušné kolo za 68 ran (-3) a vysvětlil, co se na drivingu dělo.

Woods vyrazil před prvním kolem k fyzioterapeutovi a rozhodl se dát si na krk hřející olej, který normálně používá především na spodní část zad. 

"Rozhodl jsem se dát si ho také na krk a zjistil jsem, že ten není tak tolerantní, jako má záda. Neskutečně to pálilo," prozradil novinářům Tiger po dohrání svého kola, do kterého vyrazil se svým starým putterem od Scottyho Camerona.

To nejlepší z 1. kola Tigera Woodse

Ten se rozhodl nahradit pro nedávný PGA Championship "novinkou" s označením Newport 2 Timeless, ale po turnaji se vrátil k Newport 2 GSS.

"Byl dobrý pouze jeden den, a to ten první. Poté jsem s ním neputtoval příliš dobře," přiznal Woods, proč udělal další změnu v bagu.

Na greenech se tentokrát cítil na hřišti TPC Boston dobře: "Měl jsem dobré tempo a líbila se mi rychlost greenů. Byly opravdu rychlé, a to přesto, že byly měkké. Cítil jsem se na nich příjemně."

Vidět to bylo především v druhé polovině jeho kola, kdy po bogey na 13 (startoval na 10. jamce) zahrál pět berdíků na devíti jamkách. První přišlo na 18 a další čtyři přidal na jamkách 3, 4, 7 a 8.

Škoda jen bogey na závěrečné devítce, které uzavřelo kolo za 68 ran (-3). Woods je tak po úvodní rundě na děleném 30. místě, když ztrácí čtyři rány na vedoucí čtveřici hráčů. Do té patří Harris English, Kevin Streelman, Cameron Davis a Russell Henley (všichni -7).

Průběžné pořadí turnaje naleznete zde.

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení