Mickelsona čeká druhý start mezi veterány. Dokáže to, co Furyk?

Phil Mickelson

Při svém prvním startu na PGA Tour Champions si Phil Mickelson hned připsal vítězství. Povedlo se mu to koncem srpna na Charles Schwab Series at Ozarks National a nyní se pokusí zopakovat triumf i na svém druhém turnaji na okruhu pro hráče starší 50 let.

Lefty potvrdil, že se v příštím týdnu zúčastní Dominion Energy Charity Classic v The Country Clubu ve Virginii. Znamená to ale také to, že se na PGA Tour neukáže na CJ Cupu pro 78 pozvaných hráčů.

"Jsme nadšení, že nám potvrdil účast Phil Mickelson, jeden z nejúspěšnějších hráčů naší hry. Jeho přítomnost posune turnaj na další úroveň, především pro naše fanoušky, kteří nás budou sledovat na Golf Channelu," věří Steve Schoenfeld, ředitel turnaje.

Na něm se představí mimo jiné i Jim Furyk, který nejen že vyhrál při svém letošním debutu na okruhu, ale uspěl také při druhém startu a nyní se pokusí o čistý nováčkovský hattrick.

Bude mít ale těžkého soupeře v podobě Mickelsona, který by ho rád napodobil a také vyhrál své první dva turnaje na okruhu. A promluvit do boje o titul bude chtít určitě také Ernie Els.

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení