European Tour přidává dva turnaje, hrát se bude v JAR

Joburg Open

Vedení European Tour přidalo v aktuální sezoně výrazně poznamená pandemií koronaviru COVID-19 do svého kalendáře ještě dva turnaje. V druhé polovině listopadu se mohou hráči po slavném Masters těšit na dvě akce v Jihoafrické republice.

Ještě před pár dny byl kalendář turnajů European Tour pro zbytek tohoto roku výrazně prořídlý. Po Italian Open v tomto týdnu se měly hrát už jen dvě nové akce na Kypru, Masters a prosincové finále v Dubaji.

Na poslední chvíli ale přibývají další dva turnaje v JAR, kde se v druhé polovině listopadu uskuteční nejprve Joburg Open a poté Alfred Dunhill Championship. Oba podniky bude spolupořádat Sunshine Tour.

V prvním případě bude prize money v přepočtu zhruba jeden milion eur, ve druhém jeden a půl. V Jihoafrické republice se přitom uskuteční první dva mezinárodní golfové turnaje po dlouhých devíti měsících.

Alfred Dunhill Championship se tak v Leopard Creek CC uskuteční v probíhající sezoně už podruhé, loni zde totiž nová sezona na přelomu listopadu a prosince odstartovala vítězstvím Pablo Larrazábala.

Joburg Open se hrálo naposledy v prosinci roku 2017, kdy ho ovládl v Randpark Golf Clubu indický golfista Shubhankar Sharma. Obě akce se budou hrát za přísných bezpečnostních opatření a bez fanoušků. Všechny turnaje

Program European Tour pro zbytek sezony 2020

  • 22.-25. října Italian Open
  • 26. října - 1. listopadu Cyprus Open
  • 5.-8. listopadu Cyprus Showdown
  • 12.-15. listopadu Masters
  • 19.-22. listopadu Joburg Open
  • 26.-29. listopadu Alfred Dunhill Championship
  • 10.-13. prosince DP World Tour Championship

Témata

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení