Matuš si polepšil o ránu, v pořadí se ve Španělsku neposunul

Stanislav Matuš

Z děleného 33. místa Stanislav Matuš do třetího kola předposledního letošního turnaje Challenge Tour vstupoval a na děleném 33. místě také po pátku skončil. A to i přesto, že si na Andalucía Challenge de Cádiz polepšil o ránu. Škoda dabláče ze samotného závěru.

Matuš byl na turnaji po prvním kole ránu od TOP 10, ve čtvrtek si ale pohoršil do čtvrté desítky a v pátek se na tom nic nezměnilo. Do finálového kola půjde s parem a ztrátou čtyř ran na elitní desítku.

Mohl na tom být přitom mnohem lépe.

Na první devítce se mu totiž dařilo a díky třem birdie (2, 5, 8) a jinak čisté skórkartě se posunul na průběžné skóre -2 a na dohled TOP 10. Bohužel na povedený výkon na druhé devítce nenavázal.

Hned v úvodu přišlo první zaváhání na pětiparové jedenáctce, která je přitom skórovací jamkou, a dabláč na čtyřparové sedmnáctce ho dokonce vrátil zpátky do paru pro páteční třetí kolo.

Náladu si Matuš alespoň částečně spravil berdíkem na závěrečném tříparu, díky kterému podruhé v turnaj zapsal 71 ran (-1) a vrátil se celkově alespoň do paru. Vede Alfredo Garcia-Heredia (-12).

Průběžné pořadí turnaje naleznete zde.

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení