Rory McIlroy prozradil detaily o Woodsově operaci, co řekl?

Rory McIlroy

Rory McIlroy se stal na pár minut tiskovým mluvčím Tigera Woodse. To když se ho novináři v Abú Zabí před turnajem European Tour zeptali, jestli něco neví o Woodsově páté operaci zad. A on věděl.

Sám Tiger toho příliš neprozradil. Pouze, že podstoupil už pátou operaci zad, která mu má pomoci od pnutí v zádech, které způsobovalo nepříjemnou bolest. A že dělá vše pro to, aby se brzy vrátil na Tour.

McIlroy prozradil trochu více.

"V jeho světě se jednalo o malou proceduru. Samozřejmě, vždy se snažíte vyhnout jakémukoliv říznutí do sebe sama, ale on byl hned druhý den na nohou," řekl McIlroy před turnajem Abu Dhabi HSBC Championship.

Podle McIlroye podstoupil Woods operaci už před měsícem 23. prosince, tedy jen tři dny poté, co zářil se svým 11letým synem Charliem na PNC Championship, tradičním golfovým předvánočním turnajem otců a synů.

McIlroy si myslí, že šlo pouze o menší operaci, přesto se sám příliš nepřiklání k únorovému návratu Woodse na hřiště. Po poslední operaci byl Tiger mimo hru více jak půl roku, nyní se spekulovalo, že by mohl hrát už akci WGC na Floridě koncem února.

"Je zřejmé, že několik měsíců nyní nebude hrát, ale měl by být zpátky pro Masters. A možná už dříve. Myslím, že bude v pořádku," dodal McIlroy.

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení