Molinari (ne)vysvětlil svou topinu. Proč ji v Pebble Beach zahrál?

Francesco Molinari

Jedním z highlightů 3. kola turnaje v Pebble Beach, ale spíše úsměvným, byla nepovedená rána Francesca Molinariho ze samého úvodu dne. Jak ji sám autor o pár dní později okomentoval?

Molinari se v chladném počasí postavil v sobotu brzy ráno na týčko první jamky, do ruky vzal 3-dřevo a... napálil ránu dlouhou neuvěřitelných 65 metrů. Nic, co bychom neznali.

Ale u profíka na PGA Tour něco podobného překvapí.

Co se stalo? "Sám nevím. Myslím, že je zde spousta vysvětlení a vlastně žádné. Prostě to byl špatný švih, špatné podmínky, moje ne úplně oblíbená hůl v bagu a stalo se," řekl Molinari novinářům už v Riviera CC, kde se v tomto týdnu připravuje na start Genesis Open.

Zkušený Ital skončil na 59. místě ze 67 hráčů, kteří prošli v Pebble Beach cutem. Svou nepohodu pak přičetl i tomu, že nemohl využívat svého stálého kedíka Marka Fulchera, který byl pozitivně testován na COVID-19.

"Je to po mentální stránce mnohem těžší, když jste na hřišti na všechno sám a nemáte obvyklou pomoc od svého kedíka. Snad bude brzy zpátky a zase zahrajeme nějaké dobré výsledky," přeje si Molinari.

Témata

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení