VIDEO: Hraje na sponzorskou pozvánku, trefil auto za milion

Genesis Invitational

Tomu říkáme trefený jackpot! Tae Hoon Kim využil sponzorskou pozvánku na letošní Genesis Invitational skvěle. Nejen že má po prvním kole šanci, že projde v Rivieře cutem, ale navíc si domů odveze úplně nové auto Genesis G80 v hodnotě minimálně milionu korun.

Děkuje za to perfektní ráně na tříparové šestnáctce, kde poslal svou 7-železem míček z odpaliště ze 154 metrů přímo do jamky.

Kromě polepšení si o dvě rány ve skórkartě si 35letý Korejec výrazně vylepšil také svůj vozový park, když za svůj kousek dostane letošní Genesis G80, jehož tabulková cena začíná na 48 725 dolarech, tedy zhruba jednom milionu korun. V plné palbě ale může být ještě o půl milionu dražší.

Pokud vám přijde, že se Kim příliš neradoval, máme pro to vysvětlení. Za posledního půl roku totiž díky golfu získal už své třetí auto této značky! První (GV80) obdržel za říjnové vítězství na Genesis Championship v rámci KPGA Tour a druhé o měsíc později za celkové vítězství v sérii.

Na Genesis Invitational je v tomto týdnu po prvním kole za -2 na děleném 19. místě. Ve čtvrtek se pro něho přitom jednalo už o druhý eagle v kole, první zahrál na pětiparové jedenáctce.

Tae Hoon Kim (foto: GettyImages)

Tehdy vyhranými automobily obdaroval své rodiče, co s novou károu udělá tentokrát zatím Tae Hoon Kim neprozradil. Kromě zisku nového auta ale ve čtvrtek navíc velmi dobře roezhrál samotný turnaj.

Po birdie na jedničce (začínal na druhé devítce) byl dokonce už pět ran pod parem, což by znamenalo druhé místo se ztrátou jediné rány na vedoucího Sama Burnse. Poté ale ztratil na třech jamkách čtyři rány a alespoň díky dalšímu birdie na osmičce došel dvě pod.

Témata

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení