Vyšetřovatelé už vědí, co bylo za autonehodou Tigera Woodse

Auto Tigera Woodse

Veřejnost se již brzy dozví, co koncem února zapříčinilo autonehodu Tigera Woodse, po které musela golfová legenda podstoupit komplikovanou operaci pravé nohy. Výsledky vyšetřování jsou ale zatím neveřejné, což by se mělo změnit už začátkem příštího týdne.

Podle šerifa Los Angeles County už detektivové, kteří velmi sledovaný incident vyšetřují, vědí, co se 23. února brzy ráno v Jižní Kalifornii stalo. Podrobnosti ale prozradí veřejnosti podle NBC News až příští týden.

Woods havaroval kolem sedmé hodiny ranní v Rolling Hills Estates nedaleko Los Angeles ve svém Genesis SUV. Auto ve vyšší rychlosti opustilo vozovku a skončilo desítky metrů pod ní ve svahu.

Nikdo další nebyl podle dosavadních informací do nehody zapleten a podle policistů, kteří byli na místě jako první, měl Woods velké štěstí, že nehodu vůbec přežil. Musel po ní však podstoupit řadu operací.

Bezprostředně po nehodě byl Woods podle svědka, který dorazil na místo jako první, v bezvědomí. Podle policistů ale následně odpovídal na jejich základní otázky, přestože bylo patrné, že byl v šoku. Sám Woods si podle vlastních slov na nehodu nepamatuje a neví, co ji zapříčinilo.

Zatímco vyšetřovatelé podle všeho nepožádali o Woodsovy krevní vzorky, které by mohly odhalit přítomnost alkoholu nebo drog, data z tzv. černé skříňky Genesis GV80 mají. Co odhalila ale zatím není jasné.

"Příčina nehody byla stanovena, vyšetřování skončilo," řekl podle zámořského Golf Channelu během středečního brífinku na sociálních sítích místní šerif Alex Villanueva na otázku AP. Podle něho ale potřebují ke zveřejnění informací o havárii povolení samotného Woodse.

"Oslovili jsme Tigera Woodse i jeho spolupracovníky. Při zveřejnění dalších informací o vyšetřování jsou zde určité problémy s ochranou soukromí, takže se jich musíme zeptat, zda nám to umožní. Poté budeme moci zveřejnit veškeré informace týkající se nehody," dodal Villanueva.

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení