Jedna jamka, dva hráči, dva flighty po sobě a málem stejné eso!

Málem esa na ET

To se jen tak nevidí! European Tour v sobotu během třetího kola Tenerife Open málem viděla dvě esa. Na tom by nebylo nic až tak senzačního, kdyby se tak nestalo na 220 metrů dlouhé jamce dvěma hráčům ve dvou po sobě jdoucích flightech!

Jako první se nad svůj míček nad odpalištěm tříparové desítky postavil Polák Adrian Meronk, který se po povedené úvodní devítce nakopl k ještě lepší druhé polovině kola, když o pár minut později doklepával do birdie.

Meronk nakonec dohrál za 65 ran (-6) a s celkovým skóre -15 ztrácí dvě rány na dvojici hráčů na děleném prvním místě, kterými jsou před finálovou rundou Nicolai von Dellingshausen a Kalle Samooja.

To Američan Sihwan Kim prožil naopak nepovedenou úvodní devítku, po které byl dvě rány nad parem. Na desítce ale předvedl hned po Meronkovi prakticky totožnou ránu a nastartoval se k senzační jízdě.

Kim po birdie na desítce přidal do konce kola ještě další čtyři a posunul se na dělené 11. místo se skóre -13. Přímý přenos finálového kola sledujte v neděli na stanici Golf Channel od 13:30.

Průběžné pořadí turnaje naleznete zde.

Témata

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení