Další šílená komikova golfová výzva: Odpálil v 50 státech za 30 dní

Jake Adams

Ten obličej vám možná bude známý. O Jakeu Adamsovi jsme v minulosti už totiž psali, to když se rozhodl třicet dní v kuse odpalovat na jednom molu golfový míček a pak skočit do vody. Tentokrát si dal další bláznivou 30denní výzvu, když odpálil míček ve všech 50 státech USA během měsíce dubna. A opět to zvládl!

Adams se rozhodl zapojit svoji vášeň, kterou je golf, do svého povolání stand up komika. A baví sebe i internet nejen netradičním pohledem na golf, ale také bláznivými kousky. Často 30denními.

Poprvé o sobě dal výrazně vědět, když se loni v červnu rozhodl odpálit míček 30 dní v řadě na tom samém molu a poté vždy skočil do vody. Ať už bylo ten den počasí jakékoliv. Zavzpomínat můžete zde.

Tentokrát sám sebe postavil před ještě bláznivější, a také nákladnější výzvu. Odstartoval ji 1. dubna v Hollywoodu. "První den, kdy se během dubna pokusím odpálit míček ve všech 50 amerických státech," řekl tehdy na kameru a nezapomněl dodat ani své obvyklé: "A nevím proč."

Na Instagram následně nahrával všechny odpaly, které byly často hodně netradiční a na golfových hřištích jich bylo naprosté minimum. Odpaloval na pouštích, na sněhu, ve sportovních halách, na fotbalových hřištích nebo třeba v Augustě během nedělního finálového kola!

Na všechny jeho kousky se můžete podívat na Adamsově instagramovém účtu, poslední odpal přišel 30. dubna v Honolulu na Havaji. A Adams si zde opět neodpustil ani svůj oblíbený "skok" do vody.

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení