Hatton se oženil, ale nic nevyšlo, jak si plánoval

Tyrrell Hatton

Svatba, kterou měli na konec května naplánovanou Tyrrell Hatton se svou snoubenkou Emily Braisher, se úplně nepovedla tak, jak si novomanželé představovali. Na PGA Tour hrající Angličan se si bral svou nastávající v Asheville Severní Karolíně a možná dobře, že u toho nikdo další nebyl.

Pár totiž zvolil intimní veselku pouze ve dvou, jenže i když tak měl jedinou starost dorazit včas na místo obřadu, všechno se zvrtlo hned na začátku a sled nepříznivých okolností už pak nešlo zastavit. Přesto se vždy usměvavý Hatton snažil zachovat klid, což se mu až na jednu výjimku i povedlo.

"Byla to legrace, akorát den neprobíhal úplně hladce. Náš řidič přijel o hodinu později, což ve výsledku znamenalo, že jsme na obřad přijeli o hodinu a půl později," začal Hatton své vyprávění.

A kde se vzala další půlhodina zpoždění? Řidič totiž místo aby se snažil zpoždění dohnat, dělal přesně pravý opak. A to byl právě ten moment, kdy už i jindy klidný Hatton začal ztrácet nervy.

"Nebylo to ideální. V ten moment jsem byl nejvíce frustrovaný, protože řidič nejenže přijel pozdě, ale pak jel pod maximální povolenou rychlostí, takže nás předjížděly i kamiony. Zdvořile jsem ho tedy požádal, aby laskavě sešlápl pedál a pokusil se nahnat zpět trochu času," říkal již pobaveně Hatton.

Ani na místě obřadu v proslulém národním parku Blue Ridge Parkway neproběhlo vše podle plánu. Pár chtěl vystoupat do hor kvůli svatebním fotkám s poutavými výhledy, ale ani tato romantika nebyla Hattonovi a Emily dopřána.

"Chtěli jsme si udělat nějaké pěkné obrázky, ale spláchl nás déšť, takže jsme se museli vrátit asi dvě míle po silnici a vyfotit se u krajnice," postěžoval si novomanžel na nepřízeň osudu. "Takže ano, nebylo to tak kouzelné, jak jsme plánovali, ale bylo to pořád něco výjimečného," nesmutnil nakonec.

Před nadcházejícím turnajem Palmetto Championship v Congaree uvedl, že se necítí jako manžel nějak zásadně jinak než předtím. "Možná jen budu muset zpátky trochu zhubnout, protože v  Asheville jsem si dal na oslavu pár piv. Musím se vrátit do posilovny a pořešit to," smál se Hatton.

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení