Spilková začala v Daly City skvěle, po 1. kole je dělená 14.

Klára Spilková

Povedený vstup do dalšího turnaje LPGA prožila v kalifornském Daly City česká golfová profesionálka Klára Spilková. Ta je po prvním kole Mediheal Championship na děleném čtrnáctém místě, když se jí povedl především úvod a závěr jejího kola.

Pro Spilkovou je jedná o třetí start na zámořském okruhu v tomto roce. Naposledy neprošla v květnu cutem na Pure Silk Championship, předtím ale obsadila na Lotte Championship dělené 12. místo.

A i tentokrát to má namířeno podobným směrem.

Do Mediheal Championship vstoupila berdíkem hned na první jamce, a i když pak přišla dvě bogey (4, 11), mohla být nakonec nejlepší česká golfistka po dohrání spokojená. Skončila totiž ránu pod parem hřiště.

Birdie na 16. jamce

Děkuje za to dvěma birdie ze závěru svého kola, když zaskórovala nejprve na pětiparové patnáctce, a poté i na čtyřparové šestnáctce. Díky kolu za 71 ran (-1) jí po prvním kole patří dělená 14. pozice.

Ve vedení turnaje je po úvodní rundě Irka Leona Maguire, která se dostala sedm ran pod par. Přímý přenos z druhého kola sledujte od půlnoci v noci z pátka na sobotu exkluzivně na Golf Channelu.

Průběžné pořadí turnaje naleznete zde.

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení