Rahm měl být hvězdou večera, ale větší aplaus sklidila liška

Jon Rahm

Jon Rahm je jednou z největších hvězd na golfové scéně, byť aktuálně si vybírá "oddechový čas". Amatérské úspěchy sbíral i během studia na Arizona State University a teď se na místa svých studií vrátil. Jako hvězda večera během utkání místního týmu amerického fotbalu.

Šestadvacetiletý Španěl nijak neskrývá, že je hrdým absolventem Arizona State University. Návštěvu na stadionu Sun Devil, kde se během jedné z přestávek pochlubil po boku své manželky Kelley i vítěznou trofejí z US Open, si patřičně užil.

Během studií na univerzitě vyhrál jedenáct turnajů, což ho řadí na historicky druhé místo za Phila Mickelsona, který vyhrál coby amatér šestnáctkrát. Na arizonské univerzitě také poznal svou současnou manželku, která byla atletkou. A tentokrát pomohl svou přítomností i k výhře domácího týmu, který přerušil sérii dvou porážek za sebou.

"Je skvělé se zase vrátit a být tady," prohlásil Rahm na selfie videu z hrací plochy, které později zveřejnil.

Přesto ale nebyl největší hvězdou večera. A to nebyli vlastně ani domácí hráči na hřišti. Mnohem větší pozornost a aplaus publika si vysloužila liška, která se na stadion zatoulala. I s přispěním samotných hráčů a organizátorů se jí nakonec podařilo úspěšně a bez zranění "vykličkovat" ze hřiště ven.

Evidentně ale nebyla na stadionu poprvé. "Ta liška je tady déle, než většina fanoušků, nebo trenérů. Zná to tady, vídám ji tu často," prozradil hlavní trenér týmu ASU Herm Edwards.

Není divu, podle serveru azcentral.com má liška doupě v kopci poblíž stadionu, na který se pravidelně vrací za potravou. Zbytky po fotbalových fanoušcích v podobě popcornu, preclíků, či buráků, jsou pro všežravou lišku snadným úlovkem.

Témata

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení