Snedeker rozcupoval soupeře na Fidži, ve Skotsku vyhrál Hatton

Brandt Snedeker

Po třetím kole se dostal do vedení a náskok v čele už udržel. Angličan Tyrrell Hatton ovládl skotský turnaj European Tour Alfred Dunhill Links. Na souběžně hraném podniku Fiji International se radoval Brandt Snedeker.

Na Fidži se letos hrálo ve stínu skotského turnaje. Společný podnik PGA Tour of Australia a European Tour však nabídl zajímavou podívanou. Už v úvodním kole se předvedl Novozélanďan Vaughan McCall. Po 17 odehraných jamkách 32 ran nad parem hřiště. Pak byl diskvalifikován.

Dále už se ale to nejzajímavější dělo na čele leaderboardu. Na ostrově v Pacifiku hrál i vítěz letošního Ryder Cupu a někdejší šampion americké PGA Tour Brandt Snedeker.

A právě jemu se dařilo nejvíce. Turnaji naprosto dominoval. Jeho skóre -16 bylo zdaleka nejlepší. Druhý v pořadí, Novozélanďan Hendry, měl výsledek o devět ran horší. “Vzhledem k tomu, že ostatní hráči nehráli nízká skóre, měl jsem svoji práci mnohem jednodušší,” přiznal šampion.

Konečné výsledky turnaje si můžete prohlédnout zde.

Skotsku vládl Angličan

To ve Skotsku se konala vyrovnanější bitva. Hrálo se na třech hřištích a netradičně až po třech kolech rozdělil startovní pole cut. Po něm byl ve vedení Angličan Tyrrell Hatton, který v sobotu na slavném St. Andrews vyrovnal se skóre 62 rekord hřiště.

Na stejném místě se v neděli konalo i finále a Hatton pokračoval ve skvělém představení. Po čtrnácté jamce byl -7 na kolo. Neublížilo mu ani birdie na sedmnáctce. I tak zvítězil o čtyři rány před dvojicí Richard Sterne a Ross Fisher.

Konečné výsledky turnaje si můžete prohlédnout zde.

Témata

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení