Zahraje si Woods opět se svým synem? Místo mu na turnaji drží

Tiger Woods a jeho syn Charlie

Naposledy si Tiger Woods zahrál golf na turnaji PNC Championship loni v prosinci. Tehdy nastoupil na akci, na níž hrají špičkoví hráči se svým rodinným příslušníkem, po boku svého syna Charlieho. Teď pořadatelé doufají, že Woods bude po roce na turnaji hrát opět.

Před rokem Woods společně s Charliem obsadili sedmé místo, jenže od té doby se vítěz patnácti majorů a dlouholeté světová jednička na žádném turnaji v akci neobjevil. Stále se totiž zotavuje z vážných zranění po těžké únorové autohavárii.

Nicméně hned tři zdroje obeznámené se situací potvrdili Golfweeku, že na turnaji PNC Championship, který se hraje 16. – 19. prosince, stále drží jedno volné místo právě pro Woodse.

Na turnaji PNC Championship hrají v páru vítězové majorů s rodinným příslušníkem a startovní pole je omezeno na dvacet dvojic. Hraje se letos na hřišti Ritz-Carlton Grande Lakes v Orlandu.

A pořadatelé turnaje prozradili, že jedno z míst je vyhrazeno právě pro Woodse a jeho dnes už 12letému Charliemu. "Jsme schopni držet místo pro něj co nejdéle," prozradil nejmenovaný zdroj.

Nakolik ale jde o zbožné přání pořadatelů a nakolik je šance reálná, není zřejmé. I proto, že jiný zdroj už přinesl negativní informaci. "Zpráva už přišla: ještě ne," uvedl k účasti vítěze 82 turnajů PGA Tour.

Veškerý rozruch vznikl v podstatě na základě krátkého třívteřinového videa, na němž Woods odpálil míček. Krátký klip s nadmíru stručným popiskem "Dělám pokroky" měl během krátké doby přes sedm milionů zhlédnutí.

Woods hrál loni na PNC Championship poprvé a největší pozornost na sebe strhl právě jeho syn Charlie. Pár týdnů po turnaji musel Woods na další operaci zad a krátce poté, co jako hostitel zvládl turnaj Genesis Invitational, měl těžkou autohavárii nedaleko Los Angeles.

Turnaj, který se dříve hrál jako Father-Son Challenge a na kterém se letos představí vedle Toma Watsona, Garyho Playera, Lee Trevina a Johna Dalyho i Nelly Korda se svým otcem Petrem Kordou, byl pro Woodse výjimečným zážitkem. Především možnost zahrát si po boku svého syna.

"Myslím, že se to ani nedá slovy popsat. Už jen to, že jsme si mohli spolu zahrát a prožít to spolu, Charlie a já, jsou vzpomínky na celý život," přiznal před rokem Woods.

Témata

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení