Navždy jediná! Collin Morikawa zakončil skvělý rok zásnubami

Katherine Zhu a Collin Morikawa

V únoru vyhrál Collin Morikawa turnaj WGC. V červenci The Open, svůj druhý major v kariéře. V září okusil, jak chutná vítězství v Ryder Cupu. V listopadu vyhrál v Dubaji finálový turnaj European Tour a ovládl tak i celou sezónu Race to Dubai. Fantastický rok nyní podtrhl zásnubami.

To nejlepší, co se mu letos přihodilo, tak nepochází z golfového hřiště. "Navždy moje jediná, miluji tě," napsal 24letý Američan na Instagram ke společné fotografii se svou vyvolenou Katherine Zhu, někdejší studentkou soukromé střední školy v čínském Zhejiangu.

Mezi prvními, kteří mu k zásnubám na Bahamách před turnajem Hero World Challenge gratulovali, byli jeho slavní kolegové Rickie Fowler, Tony Finau, Kevin Na, Danielle Kang či Jena Sims, partnerka Brookse Koepky.

Morikawa potkal rovněž 24letou Zhu v dubnu 2017 na vysoké škole a byla to prý láska na první pohled. Zhu je sama je skvělou golfistkou. Během čtyř let reprezentujíc Pepperdine University v Malibu v Kalifornii hrála s průměrem 76,54 ran.

"Potkali jsme se na vysoké škole a hned to mezi námi zajiskřilo. Je to bláznivé, protože následující týden jsem vyhrál svůj první univerzitní turnaj a od té doby si vedeme docela dobře. Je to vážně legrace," řekl už dříve Morikawa, který se Zhu často trénuje.

"Když spolu soutěžíme v chipování, porazí mě tak v 70 procentech případů. Dělá to ze mě opravdu lepšího hráče. Je skvělé, že spolu stále soutěžíme," vyprávěl jeden z největších talentů nastupující generace, který v roce 2020 triumfoval na PGA Championship.

"Abychom spolu byli i když nejsem na turnajích, vždycky si přinese na hřiště aspoň wedge a něco zábavného spolu vymýšlíme," prozradil šťastlivec Morikawa, že golf hraje v jejich vztahu naprosto zásadní roli.

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení