VIDEO: Tiger a jeho leckdy dokonalá "kopie" Charlie

Tiger Woods a jeho syn Charlie

Už sice uplynulo pár dní od okamžiku, kdy Tiger Woods a jeho syn Charlie okouzlili a uchvátili golfový svět. Nebylo divu, pro Tigera to byl návrat ke golfu po roce a po deseti měsících od hrůzostrašné autohavárie. A opět bavil svým golfem. Jeho syn nezůstal pozadu.

Woods hrál soutěžní golf poprvé od únorové těžké autonehody, při níž utrpěl vážná zranění. A opět se svým synem Charliem na turnaji „otců a synů“ PNC Championship. Zájem vidět vítěze patnácti majorů opět v akci byl enormní.

Potvrdila to i rekordní sledovanost přenosu televizní stanice NBC. Přenos turnaje sledovalo celkem 2,3 milionu diváků, o 53 procent více, než před rokem, kdy hrál Woods se synem v Orlandu poprvé. A nejvíc za poslední dvě dekády. Zatím rekordní sledovanost měl turnaj PNC Championship v roce 2000 – tehdy ho vidělo 2,6 milionu lidí.

Letos turnaj sice vyhráli John Daly se svým synem "malým" Johnem, ale i tak si většinu pozornosti pro sebe "ukradli" Tiger a Charlie, kteří ve finálovém nedělním kole zahráli skvělých 57 ran a jedenáct birdie v řadě. Stačilo to na druhé místo.

Ale především oba ukázali spoustu výjimečných ran. I neuvěřitelné podobenství – při hře, v gestech, pohybu. Zkrátka syn Charlie svého otce Tigera rozhodně nezapře. Podívejte se, stojí to za to…

Podobné video vzniklo už po loňské premiéře Tigera a jeho syna Charlieho na turnaji PNC Championship. Možná stojí za to ho připomenout...

Témata

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení