OBRAZEM: Dominantní Lieser, zima, nejlepší Češi i Šebrle

celá fotogalerie (30) » Stanislav Matuš a Petr Nič

Mělo to být dramatické zakončení domácí golfové sezony, místo toho se ale Prague Golf Masters na pražské Zbraslavi změnilo ve one man show Ondřeje Liesera. Ten celé akci naprosto dominoval a nakonec zvítězil o devět ran. Podívejte se, jak to na Zbraslavi vypadalo.

Lieser v minulém týdnu řádil především ve druhém kole, během kterého nastřílel rekord hřiště 63 ran (-9). A to si dokonce dovolil zahrát bogey na pro něho závěrečné devítce!

O devět ran pak vedl i před finálovým kolem, ve kterém si svůj náskok bezpečně pohlídal. Sám ale přiznal, že namotivovat se nebylo nejlehčí.

Fotogalerie

Zobrazit všechny fotografie (30)

"Občas jsem se musel slušně řečeno naštvat, protože jsem si říkal, že jestli to mám vzít tak, že jsem vyhrál, tak to mě nebaví," řekl nám ve velkém otevřeném rozhovoru, který naleznete zde.

Až daleko za Lieserem byli další Češi. Na Zbraslavi se přitom sjela kompletní domácí špička. Nikdo však nedokázal šampionovi ze Mstětic konkurovat.

Nejblíže z českých profíků byli Petr Gál s Janem Cafourkem, kteří se podělili o třetí příčku a při slavnostním vyhlášení si zavtipkovali ohledně vyhraných peněz (více ve fotogalerii).

Ostatní už se s těžkým počasím vypořádali hůře, málo kdo v pořádné zimě dokázal pokořit par. Jak probíhalo finálové kolo se můžete podívat zde.

Nejlepší fotky z finále akce na Zbraslavi naleznete zde

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení