Váňovou si přehazují doktoři. Jágr ji zklamal

Šideri Váňová
FOTO: GettyImages

Šideri Váňová mohla prožívat přelomovou sezónu v kariéře. Bohužel místo toho prožívá rok s bolestí. Její zápěstí je, jak sama říká, v dezolátním stavu, a po návratu z Ameriky, kde se snaží prorazit na Symetra Tour, absolvovala sérii vyšetření.


Autor: pv, 01.05.2019 07:00

 

"Příští čtvrtek bych už snad měla vědět podobnou diagnózu," napsala závěrem, že jenom zjistit, co s jejím zápěstím je, není vůbec jednoduché.

Její sezóny tak má zatím k ideálu daleko. Nejdříve se vyrovnávala s osamělým životem profesionální golfistky na nižší americké túře a do toho nemohla kvůli zranění trénovat v takovém objemu, v jakém je zvyklá.

"Nemám natrénováno. Nemám svou hru absolutně pod kontrolou a nevím, co mám od svého švihu čekat," prozradila dříve, jak se na ní projevuje tréninkový výpadek. Na Symetra Tour letos odehrála pouze čtyři kola na dvou turnajích a nevydělala ještě ani dolar ani nepřipsala bod do celkového pořadí Volvik Race For The Card.

Na svém Instagramu se také vyjádřila k návštěvě hokojisty Jaromíra Jágra v Číně v rámci výpravy prezidenta Miloše Zemana. "Jako sportovec mě v mnohém ovlivnil. Lidsky mě však zklamal. Při pohledu na fotky z Číny je mi vážně smutno," napsala  Váňová k aktuálnímu tématu.

Související články


Tento web používá pouze cookies potřebné pro hladký běh stránek. Více informací.