Články na téma: Aleš Kořínek

 • Filip Mrůzek
  1

  Bleskovky

  Český souboj na Penati. Mrůzek porazil v play-off Kořínka

  22. června 2020 – haf

  Tradiční turnaj Penati Pro-Am Classic letos i kvůli pandemii koronaviru nenabídl tak silné startovní pole, jako v posledních letech, přesto nakonec nabídl dramatický souboj o titul. V něm se utkali dva čeští golfisté, když se nakonec stal šampionem Filip Mrůzek.

 • Aleš Kořínek
  2

  Bleskovky

  Čechům se v Irsku na úvod nedařilo, Kořínek pokazil závěr

  10. října 2019 – haf

  Nepovedené úvodní kolo turnaje Stone Irish Challenge za sebou mají čtyři čeští golfisté. Ani jeden z nich ve čtvrtek na hřišti Headfort Golf Clubu nepokořil par, Aleš Kořínek k tomu však byl velmi blízko. Jenže bohužel naprosto nezvládl závěr kola.

 • Stanislav Matuš
  3

  Zprávy

  Poslední šance. Matuš a Mrůzek se dostali na turnaj v Irsku

  9. října 2019 – haf

  Už to vypadalo, že pro ně letošní sezona na Challenge Tour skončila, nakonec si ale Stanislav Matuš s Filipem Mrůzkem ještě minimálně jeden turnaj zahrají. Na poslední chvíli se dostali do startovní listiny Stone Irish Challenge, kde startují i Jan Cafourek a Aleš Kořínek.

 • Jan Cafourek
  4

  Bleskovky

  Cafourek rozehrál finále PGT výborně, v TOP 10 i Lieser

  30. září 2019 – pv

  V pondělí začalo v Castanea Golf Resortu v německém Adendorfu finále letošní sezóny Pro Golf Tour. V prvním ze tří kol se z pěti Čechů ve startovní listině vedlo nejlépe Janu Cafourkovi, který zahrál 69 ran a se skóre -3 se usadil na děleném čtvrtém místě. Také Ondřej Lieser je o ránu za ním v TOP 10.

 • Filip Mrůzek
  5

  Zprávy

  Senzační Mrůzek! V Belgii vedl po kole za mínus osm

  29. srpna 2019 – pv

  Filip Mrůzek vstoupil famózně KPMG Trophy v Belgii. Na hřišti Millennium Golf v Paalu zahrál na úvod turnaje Challenge Tour rundu s devíti birdie a jedním bogey (63 ran) a se skóre -8 se po dohrání ujal vedení o jednu ránu. Dobře však začali i další Češi v turnaji, včetně Stanislava Matuše, který však své úvodní kolo dohrává až v pátek.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení