Články na téma: Bubba Watson

 • Bubba Watson
  1

  Bleskovky

  Někteří spoluhráči jsou jak 2 trestné rány, přiznal Watson

  24. června 2020 – haf

  Bubba Watson si zase jednou pustil pusu na špacír. Před turnajem Travelers Championship, který v poslední desetiletce hned třikrát vyhrál, přiznal, že dostat některé hráče do flightu by se dalo přirovnat k tomu, jako když dostanete dvě trestné rány. Jména však neřekl.

 • Bubba Watson
  2

  Bleskovky

  "Bubba" nabízí nocleh na svém baseballovém stadionu

  31. května 2020 – Pavel Poulíček

  Podobně jako na golfovém hřišti je Bubba Watson kreativní také při svém podnikání. V době, kdy nesmí na stadiony diváci, rozhodl se pronajímat prostřednictvím AirBnB svůj baseballový stadion! V jeho útrobách můžete přespat.

 • Bubba Watson
  3

  Bleskovky

  VIDEO: Driver of the bunker! Bubba bavil na TikToku

  4. května 2020 – haf

  Že umí Bubba Watson s driverem v ruce neskutečné kousky, to víme všichni. Občas ale možná i on překvapí sám sebe. Jako když tentokrát zahrál nejdelší holí v bagu parádně z písečné překážky.

 • Bubba Watson a Justin Bieber
  4

  Bleskovky

  Watson si nezdar v Rivieře vynahradil kolem s Biebrem

  17. února 2020 – pv

  Bubba Watson se rád pohybuje ve společnosti celebrit. Zvlášť v oblibě má basketbalisty, ale nepohrdne ani příležitostí ukázat se ve společnosti někoho, jako je Justin Bieber. Pro vás, kteří jste na někdejším teenagerském idolu vyrůstali, by ale mohlo být překvapením, jak teď zpěvák vypadá.

 • Sergio Garcia
  5

  Bleskovky

  Garcia i Watson skončili. PGA Tour zná novou pětadvacítku

  12. srpna 2019 – pv

  FedEx Cup má za sebou první turnaj play off. Po The Northern Trust v Liberty National Golf Clubu v New Jersey se elitní pole 125 hráčů zúžilo na 70, kteří tento týden nastoupí do BMW Championship. Do Medinah už nepojede například Sergio Garcia nebo Bubba Watson. Ve stejnou dobu, ale na jiném místě, se zároveň rozhodlo o 25 jménech, které se do rodiny hráčů PGA Tour přidají v nové sezóně.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení