Články na téma: Cestování

 • Thracian Cliffs
  1

  Zprávy

  Cestování za golfem se nezmění. Přibudou nové desitnace?

  23. května 2020 – haf

  Přestože už se život na českých golfových hřištích začíná vracet v rámci možností k normálu, stále je zde jedno odvětví, které i nadále drtí pandemie koronaviru COVID-19. Cestování, v našem případě za golfem. Podle zástupkyně kanceláře Snail Travel už ale brzy bude líp.

 • Toskánsko
  2

  Zprávy

  Víno a golf. Toskánsko láká golfisty celý rok

  29. října 2019 – GolfExtra.cz

  Venku prší, do Česka pomalu přichází zima, skoro by se řeklo smutné golfové období. Nedaleko od nás jsou však místa, kde je stále krásně. Třeba v italském Toskánsku na západním Tyrhénském pobřeží Itálie, provincie Grossetto.

 • Thracian Cliffs
  3

  Zprávy

  Golf na Thráckých útesech

  6. srpna 2019 – GolfExtra.cz

  Pokud hledáte pro druhou polovinu léta nebo začátek podzimu tip na zážitkovou golfovou dovolenou, máme pro vás jeden tip. Nad Černým mořem tyčící se úchvatné bílé útesy, které jsou mimo jiné domovem resortu Thracian Cliffs Golf & Beach. Nejsou přitom až tak daleko.

 • Ilustrační foto
  4

  Zprávy

  10 trendů cestování za golfem, co frčí v roce 2018?

  8. března 2018 – GolfExtra.cz

  Přestože golfisté po celém světě zrovna nepřibývají, zájem o cestování spojené s golfem neustále stoupá. Vloni to bylo meziročně o dvanáct procent, když se ty nejoblíbenější destinace příliš nemění. Jaké jsou ale hlavní trendy golfového cestování současnosti?

 • Gran Canaria
  5

  Zprávy

  Čtyři golfové perly na ostrově Gran Canaria

  12. února 2018 – GolfExtra.cz

  Připravujete jarní golfový warm up? Gran Canaria je ideální destinací. Proč? Stálé příjemné počasí kolem 25 stupňů Celsia, ubytovací kapacity všech kategorií, bohatý výběr golf hřišť, skvělý servis na místě a v neposlední řadě lehká a zdravá středomořská kuchyně.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení