Články na téma: Challenge Tour

 • John Catlin
  1

  Bleskovky

  Americký vítězný den v Evropě, Kaymer opět selhal

  6. září 2020 – haf

  Martin Kaymer šel v druhém týdnu po sobě ve finálovém flightu turnaje European Tour, své zkušenosti ale opět nepřetavil ve vítězství. Z toho se ve španělské Valderramě radoval Američan John Catlin, jeho krajan Tyler Koivisto pak uspěl při svém debutu na Challenge Tour.

 • Stanislav Matuš
  2

  Zprávy

  Daněk na PGT skončil ránu za TOP 10, Matuš v Irsku končí

  4. září 2020 – haf

  Stanislav Matuš si tentokrát víkendová kola na Challenge Tour nezahraje. Na Northern Ireland Open se mu v pátek vůbec nedařilo a své naděje definitivně pohřbil dabláčem na poslední jamce. Na Pro Golf Tour naopak prožil povedená turnaj Štěpán Daněk.

 • Štěpán Daněk
  3

  Bleskovky

  Daněk se blýskl na PGT, Matuš začal v Irsku slušně

  3. září 2020 – haf

  Celkem pět českých golfistů prošlo cutem na dalším turnaji Pro Golf Tour v Rakousku, ve čtvrtek se přitom řada z nich uvedla povedenými výsledky. Na Challenge Tour pak rozehrál slušně turnaj v Severním Irsku Stanislav Matuš, v pátek ho čeká boj o cut.

 • Ondřej Lieser
  4

  Zprávy

  SENZACE! Lieser skončil na turnaji European Tour dělený třináctý

  18. července 2020 – haf

  O třicet jedna míst vylepšil Ondřej Lieser své ani ne týden staré české maximum na European Tour, když na Euram Bank Open v rakouském Adamstalu obsadil dělenou 13. příčku. A nebýt double bogey v samém závěru finálového kola, mohlo to být dokonce TOP 10.

 • Ondřej Lieser
  5

  Bleskovky

  Lieser opět útočí na své české maximum na European Tour

  17. července 2020 – haf

  Ondřej Lieser může opět po týdnu posunout české maximum na European Tour. Poté, co skončil v minulém týdnu dělený 44. na Austrian Open, to má ještě lépe rozehrané na Euram Bank Open v Adamstalu, když je před finále na děleném 31. místě.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení