Články na téma: Czech Challenge

 • Dominik Pavouček
  1

  Zprávy

  Da Vinci českého golfu. Pavoučka restartovala přítelkyně

  14. června 2022 – Honza Fait

  Jmenuje se sice Dominik Pavouček, ale klidně byste mu mohli říkat Leonardo da Vinci. Dominik je totiž všestranný sportovec, kromě golfu se mu dařilo třeba v basketbale, plážovém volejbale nebo tanci! Teď už je ale definitivně odhodlán uspět na fairwayích a greenech.

 • Ugo Coussaud
  2

  Bleskovky

  VIDEO: Dal na Kuňce hole-in-one, vůbec o tom nevěděl

  4. června 2022 – haf

  Francouz Ugo Coussaud si jubilejní 10. ročník D+D REAL Czech Challenge zatím náramně užívá. Po dvou kolech dělil vedení a do toho třetího vstoupil fantastickou úvodní devítkou za 28 ran (-7). A to i díky parádnímu hole-in-one na tříparové čtyřce.

 • Matěj Blümel
  3

  Zprávy

  Bronzová medaile z MS na Kuňce. Blümelovi se golf líbí, začne ho hrát?

  3. června 2022 – Honza Fait

  Prožívá hodně bláznivé a hektické dny. Po zisku bronzové medaile na nedávném hokejovém šampionátu, na které měl navíc výrazný podíl coby jeden z nejproduktivnějších hráčů týmu i celého šampionátu, se útočník pardubického Dynama Matěj Blümel prakticky nezastaví. Na skok dorazil i na D+D REAL Czech Challenge na Kunětickou Horu.

 • Jakub Hejlek
  4

  Zprávy

  Hejlek zatím cíle jako Tiger nemá. Po euforii na Kuňce věří v ME

  3. června 2022 – Honza Fait

  Jakub Hejlek je jedním ze tří českých amatérů na 10. ročníku D+D REAL Czech Challenge na Kunětické Hoře. Na podobné úrovni ve svých teprve 17 letech sbírá zkušenosti poprvé, sám přitom věří, že nikoliv naposledy. I díky tomu, že se dívá do svého golfového zrcadla.

 • Filip Mrůzek
  5

  Zprávy

  Z Čechů začal na Kuňce nejlépe Mrůzek, padlo hole-in-one

  2. června 2022 – haf

  Pohodu z dosavadní sezony proměnil Filip Mrůzek v povedený vstup do jubilejního 10. ročníku D+D REAL Czech Challenge. Na Kunětické Hoře se jako jediný z deseti domácích hráčů dostal po par a se skóre 69 ran (-1) je ve třetí desítce. V paru došel první kolo Jan Cafourek.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení