Články na téma: Czech Masters

 • Padraig Harrington
  1

  Zprávy

  Harrington válel v Kiawah Island, bude hrát i na Czech Masters

  24. května 2021 – ak

  Phil Mickelson nebyl jediným ze "starých pánů", který se v Kiawah Island postavil věku a soupeřům leckdy o dvě generace mladším. Tím druhým byl jen o rok mladší, stále ještě 49letý Padraig Harrington, který se v srpnu představí i na D+D Real Czech Masters na Albatrossu.

 • Czech Masters
  2

  Zprávy

  Česko letos uvidí Czech Masters a dva turnaje Challenge Tour

  17. března 2021 – haf

  Už je to definitivní. Čeští golfoví fanoušci se letos mohou těšit na tři špičkové akce mužského profesionálního golfu. Tou hlavní bude už sedmý ročník D+D REAL Czech Masters na Albatrossu, vedle kterého se v Česku letos odehrají tak dva turnaje Challenge Tour.

 • Petr Dědek
  3

  Zprávy

  Czech Masters v roce 2021 bude, už máme termín, vzkazuje Dědek

  20. srpna 2020 – haf

  Kdyby nepřišla pandemie koronaviru COVID-19, užívali by si čeští golfoví fanoušci v tomto týdnu na Albatrossu vrchol české golfové sezony. Sedmý ročník D+D REAL Czech Masters však musel být o rok odložen, podle šéfa promotérské společnosti Relmost Petra Dědka se už nyní na přípravě nejen této akce pracuje.

 • Shane Lowry, The Open
  4

  Zprávy

  Kdo měl přijet na Czech Masters? Vítěz The Open a bývalé světové jedničky

  30. dubna 2020 – Pavel Poulíček

  V polovině března se rozhodlo o odložení Czech Masters na příští rok. Oznámení promotérské společnosti přišlo v době, kdy se rozjela omezení v souvislosti s koronavirovou pandemii. Tou dobou už byl hotový seznam hvězd, které mohly v srpnu dorazit.

 • Lee Westwood
  5

  Zprávy

  Hvězda Czech Masters slaví narozeniny, fyzičku si udržuje v "obýváku"

  24. dubna 2020 – Pavel Poulíček

  Je pravidelně tváří Czech Masters. Na Albatrossu startoval 4 krát za sebou. Vyhrál 44 profesionálních turnajů po celém světě a právě dnes slaví 47. narozeniny. Lee Westwood v poslední době potvrzoval, že stále patří do světové elity.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení