1

Zprávy

Na Hluboké vyhrál Matuš, Lieser na ET zahrál pod par

23. října 2021 – haf

Závěrečný letošní turnájek za sebou má Czech PGA Tour, když na Hluboké zahrál nejlépe Stanislav Matuš. Na European Tour pak pokračoval turnaj na Mallorce, kde v pátek prošel cutem Ondřej Lieser. Ten v sobotu zahrál ránu pod par a posunul se na dělenou 57. příčku.

• Filip Mrůzek
    2

Zprávy

Mrůzek ovládl Czech PGA Tour, finále na Kaskádě vyhrál Lavoie

2. října 2021 – pv

Vítězem Czech PGA Tour Order of Merit 2021 se stal s naprostým přehledem Filip Mrůzek, byť ve finálovém turnaji Portiva Golf Trophy – Grandfinále Czech PGA Tour skončil až šestý. Na Kaskádě zvítězil Američan Gregg Lavoie, který v play off předčil Stanislava Matuše a Štěpána Daňka.

3

Bleskovky

To je bomba! 58 ran na Challenge Tour! Kdo měnil historii?

1. října 2021 – ak

Jméno španělského golfisty Alejandra Del Reye do dneška nejspíš znal jen zasvěcený odborník. To už ale neplatí. Třiadvacetiletý Španěl se zapsal do golfové historie, když na turnaji Challenge Tour zahrál neuvěřitelných 58 ran. To před ním na profesionálních túrách po celém světě dokázali pouze čtyři hráči.

• Pravin Pathare
    4

Bleskovky

V Boleslavi vyhrál profík z Indie. Mrůzek o dvě rány druhý

21. září 2021 – pv

Pátý turnaj Czech PGA Tour v této sezóně Mladá Boleslav Open 2021 vyhrál překvapivě indický profesionál Pravin Pathare. Jednokolový turnaj ovládl se skóre -4 (68 ran) a o dvě rány tak předčil Filipa Mrůzka, Jakuba Pokorného a Gregga Lavoieho.

• Jakub Bareš
    5

Zprávy

Na Karlštejně vyhrál Bareš, ve finále zazářil kolem za 63 (-9)

5. září 2021 – haf

Nejlepší kolo celého turnaje si nechal Jakub Bareš na Platon Life Karlštejn Open na finálovou rundu a díky 63 ranám vyhrál druhý letošní podnik Czech Open Golf Tour. S celkovým skóre -15 vyhrál o tři rány před Michalem Pospíšilem. Třetí skončil amatér Vojtěch Pavelka.