Články na téma: Czech PGA Tour

 • Kateřina Vlašínová
  1

  Bleskovky

  MČR na Slavkově začala skvěle Vlašínová, lepší je jen Beck

  15. července 2020 – haf

  Překvapivé výsledky nabídlo 1. kolo domácího šampionátu profíků ve hře na rány. Největší favorité výrazně ztrácejí, když nejlépe vstoupil do turnaje na Slavkově Tomáš Beck (-7), učící profesionál momentálně působící ve slovenské Skalici. Jen ránu na něho ztrácí Kateřina Vlašínová, o další dvě rány zpět jsou Michal Pospíšil a Vítek Novák.

 • Petr Hrubý
  2

  Bleskovky

  Turnaj profesionálů na Kácově ovládl amatér Hrubý

  26. června 2020 – haf

  Druhý turnaj letošní sezony Czech PGA Tour ovládl talentovaný amatér Petr Hrubý. Ten za sebou nechal v pátek na Kácově všechny profesionály a došel si pro vítězství na Wiesner-Hager Trophy 2020. Se skóre -6 vyhrál o dvě rány před Filipem Mrůzkem.

 • Czech Classic 2020
  3

  Zprávy

  Rozehrávka na Hluboké ukázala, kdo má tuhý kořínek!

  18. června 2020 – GolfExtra.cz

  U jednokolového turnaje je sice pravděpodobné, že se může hrát rozehrávka, ale tří hráčů a nakonec na šest jamek? Právě to se stalo na Hluboké v rámci zahajovacího turnaje Czech PGA Tour s názvem Czech Classic 2020, který nakonec vyhrál Aleš Kořínek.

 • Golf Hluboká
  4

  Zprávy

  Startují domácí profi turnaje. Lázeňská tradice, debut Hluboké

  9. června 2020 – haf

  Amatéři si už nějaký ten pátek své turnaje užívají, nyní ale konečně dojde také na nejlepší české profesionály. Ti se letos poprvé střetnou tento čtvrtek na Gasco Open v Lázních Bohdaneč, v příštím týdnu pak odstartuje Czech PGA Tour premiérovým turnajem na Hluboké.

 • Ondřej Lieser
  5

  Zprávy

  Lieser potvrdil formu, ovládl Grandfinále na Kaskádě

  5. října 2019 – haf

  Ondřej Lieser svůj báječný golfový týden v sobotu na Kaskádě orazítkoval vítězstvím na finálovém turnaji domácí série Moneta Czech PGA Tour. Portiva Golf Trophy ale nakonec nabídla drama, které rozhodla až chyba posledního Lieserova soupeře na poslední jamce.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení