Články na téma: Daniel Suchan

 • Stanislav Matuš
  1

  Zprávy

  Matuš začal v Portugalsku slibně, po prvním kole je jedenáctý

  12. září 2019 – haf

  Velmi povedený vstup do dalšího turnaje Challenge Tour prožil na Open de Portugal český golfový profesionál Stanislav Matuš. Díky skóre -3 se po úvodním kole usadil na děleném jedenáctém místě, Petru Gálovi s Danem Suchanem se naopak na úvod nedařilo.

 • Stanislav Matuš
  2

  Zprávy

  Matušovi chyběla ke cutu jediná rána, Suchanovi nestačily 2 eagly

  6. září 2019 – haf

  To je pech! Stanislav Matuš se na Open de Bretagne po prvním nepovedeném kole nevzdal a ve druhém skvělou hrou zabojoval o cut. K tomu mu nakonec chyběla jediná rána, když ho vytrestal těžký závěr hřiště v Pleneuf. Na Challenge Tour končí i další dva Češi.

 • Stanislav Matuš
  3

  Zprávy

  Matuš se dostal na další turnaj, hrají i Gál a Suchan

  4. září 2019 – haf

  Opět jen tak tak, ale to nehraje žádnou roli. Stanislav Matuš si díky své kategorii zahraje další turnaj Challenge Tour a může výrazně posílit své naděje na zisk plné karty pro příští sezonu. Na Open de Bretagne si pak zahrají také Petr Gál a Daniel Suchan.

 • Stanislav Matuš
  4

  Bleskovky

  Matuš s Mrůzkem prošli v Rakousku cutem. Nekončí ani Valášek

  19. července 2019 – pv

  Stanislav Matuš a Filip Mrůzek se na Challenge Tour v Rakousku těší na další dvě kola. Oba profesionálové prošli cutem na Euram Bank Open v Golf Clubu Adamstal, na rozdíl od dalších Čechů Jana Cafourka, Daniela Suchana a Aleše Kořínka. Prošel i Slovák Peter Valášek.

 • Filip Mrůzek
  5

  Bleskovky

  V Rakousku začal nejlépe Mrůzek. Matuš je o ránu za ním v paru

  18. července 2019 – pv

  V rakouském Ramsau začal i s pěti Čechy další turnaj Challenge Tour. Euram Bank Open z nich v Adamstal Golf Clubu zahájil nejlépe Filip Mrůzek, který se dostal o jednu ránu pod par hřiště a dělí 47. místo. V paru zahrál ještě Stanislav Matuš na děleném 64. místě.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení