Články na téma: Donald Trump

 • Brooks Koepka
  1

  Zprávy

  Koepka si zahrál kolo s Trumpem. V golfu si nechce dělat přátele

  26. února 2020 – pv

  Brooks Koepka se nedávno ocitl v péči prestižního lifestylového magazínu GQ, kde se ve fotografické části ocitl i v roli modela a v té textové se pak jako vždy velmi otevřeně dotkl široké škály témat. Prozradil také, že si se svým bratrem a otcem zahráli foursome s prezidentem Donaldem Trumpem.

 • Donald Trump
  2

  Bleskovky

  Trump pogratuloval Woodsovi, jak ho v tweetu oslovil?

  29. října 2019 – haf

  Mezi početný zástup gratulantů Tigera Woodse se podle očekávání zařadil také americký prezident Donald Trump. Ten ocenil poslední úspěch legendárního golfisty na pro něho oblíbeném Twitteru, na kterém sdílel status Garyho Playera a přidal k němu své dvě věty.

 • Donald Trump
  3

  Bleskovky

  Trump má od Skotů zelenou. U Aberdeenu postaví mega resort

  25. září 2019 – pv

  Dlouze diskutovaný plán na výstavbu nového hřiště v Aberdeenshire, který před šesti lety předložil nynější president Spojených států Donald Trump, dostal od místních úředníků zelenou. Vyroste hned vedle mistrovského hřiště, které Trump otevřel severně od Aberdeenu před sedmi lety.

 • Trump National Doral
  4

  Bleskovky

  Striptýzový klub chystal turnaj u Trumpa. Sexy charita nebude

  11. července 2019 – pv

  V Trump National Doral mohlo být pěkně veselo. Svůj charitativní turnaj na jednom z hřišť ve vlastnictví amerického prezidenta Donalda Trumpa tam totiž chystal striptýzový klub z Miami. Akce je pro někoho bohužel, pro jiné bohudík, zrušena.

 • Se Ri Pak
  5

  Bleskovky

  Proč jste o tolik lepší než my, ptal se Trump korejské legendy

  4. července 2019 – pv

  Dominance korejských hráček v ženském golfu zaráží i prezidenta USA Donalda Trumpa. Při setkání s korejskou legendou Se Ri Pak se ptal, proč její krajanky začaly Američanky tak jasně přehrávat.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení