Články na téma: DP World Tour

 • Rory McIlroy
  1

  Bleskovky

  Drive až na green, chip in eagle. Čistý McIlroy byl spokojený

  28. ledna 2022 – haf

  Parádní golfový den prožil v pátek v Dubaji Rory McIlroy. Ten během druhého kola Slync.io Dubai Desert Classic ani jednou nezaváhal, polepšil si o šest ran a celkovými mínus sedmi ztrácí z děleného pátého místa na lídra Justina Hardinga před víkendem jen čtyři rány.

 • Collin Morikawa
  2

  Bleskovky

  Morikawa začal v Dubaji skvěle, ale nezvládl závěr

  27. ledna 2022 – pv

  Světová dvojka Collin Morikawa prožil minulý týden na Abu Dhabi HSBC Championship velké zklamání, když skončil až na děleném 62. místě. V Dubaji na dalším turnaji Rolex Series byl k vidění úplně jiný Morikawa, ale jen do 15. jamky, kde ve čtvrtek o svou lehkost přišel.

 • Lee Westwood, Jordan Pickford, Harry Maguire
  3

  Zprávy

  Hvězdný Pro-Am v Dubaji. Westy hrál s fotbalisty Anglie

  27. ledna 2022 – pv

  Anglická fotbalová Premiér League má až do 5. února přestávku, a tak se početný kontingent jejích hvězd vydal do Dubaje na golf. A to to rovnou na DP World Tour, kde si po boku Collina Morikawy, Roryho McIlroye či Lee Westwooda zahráli úterní Pro-Am.

 • Santiago Tarrio
  4

  Bleskovky

  VIDEO: Šampion z Kuňky předvedl úžasný bunker shot přes hlavu

  26. ledna 2022 – haf

  Jméno Santiago Tarrio pozorným golfovým fanouškům v Česku není neznámé. Španělský profesionál loni po dramatickém play-off vyhrál na Kunětické Hoře už devátý ročník D+D REAL Czech Challenge a následně se posunul o úroveň výš na DP World Tour. A na té o sobě dal vědět v minulém týdnu v Abú Zabí báječným bunker shotem.

 • Collin Morikawa
  5

  Zprávy

  Morikawa hledá švih. V Dubaji už nechce zklamat

  25. ledna 2022 – pv

  Další týden týden v kalendáři DP World Tour nabízí opět jeden z dalších vrcholů sezóny. Z Abú Zabí se karavana přesunula do sousedního emirátu Dubaj, aby s podobně špičkovým startovním polem rozehrála turnaj Slync.io Dubai Desert Classic, který se letos posunul do první ligy Rolex Series.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení