Články na téma: Dustin Johnson

 • Dustin Johnson
  1

  Zprávy

  Hrát golf k Saúdům vyrazí Bryson, Phil, DJ nebo kritik Casey

  27. listopadu 2020 – haf

  Maximálně silné startovní pole bude mít začátkem února třetí ročník pro mnohé kontroverzního turnaje Saudi International. Zúčastní se ho jak evropské, tak americké golfové hvězdy. A chybět nebude ani někdejší kritik turnaje Angličan Paul Casey.

 • Dustin Johnson
  2

  Bleskovky

  OBRAZEM: DJ má své zelené sako, slavil i s Paulinou

  17. listopadu 2020 – haf

  Dustin Johnson si v neděli došel pro své první zelené sako. A bylo to v jeho případě v Augustě naprosto dominantní vítězství. Během finálového kola nedával najevo své emoce, ty se začaly projevovat až po posledním puttu. Přímo na greenu přitom slavil i se svou snoubenkou Paulinou Gretzky.

 • Dustin Johnson
  3

  Zprávy

  Johnsona v saku přemohly emoce. "Splnil se mi sen," přiznal v slzách

  16. listopadu 2020 – haf

  Dustin Johnson není žádná plačka a emoce, a to ani na jednu stranu, nedává prakticky nikdy najevo. V neděli to ale dostihlo i jeho. To když si v Augustě poprvé v životě oblékl zelené sako. Oči se mu třpytily, nemohl mluvit... Ukázal, co pro něj vítězství na Masters znamená.

 • Dustin Johnson
  4

  Zprávy

  DJ si jde pro zelené sako. S náskokem čtyř ran a rekordy

  15. listopadu 2020 – haf

  Když hráči v sobotu ráno dohráli druhé kolo, zdálo se, že by letošní podzimní Masters mohlo nabídnout nebývale dramatickou bitvu. Večer však před nedělním finále naznačuje něco jiného - one man show Dustina Johnsona, který potvrzuje pozici světové jedničky.

 • Dustin Johnson
  5

  Bleskovky

  DJ bude hrát Mayakobu, s kým se v Mexiku v prosinci potká?

  30. října 2020 – haf

  Dustin Johnson nemohl kvůli pozitivnímu testu na koronavirus COVID-19 odehrát v posledních týdnech některé turnaje, a tak si rozhodl prodloužit si sezonu až do prosince. V jeho úvodu si vůbec poprvé zahraje v Mexiku turnaj Mayakoba Golf Classic.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení