Články na téma: Dustin Johnson

 • Dustin Johnson
  1

  Zprávy

  DJ prodloužil vítěznou sérii. I díky "klice roku"

  29. června 2020 – haf

  Dustin Johnson prožil týden plný emocí. Nejprve v jeho úvodu oslavil své 36. narozeniny, mimo jiné tím, že po čtyřech letech vypadl z TOP 5 světového žebříčku. Následně po špatném vstupu do turnaje Travelers Championsip zahrál v sobotu své nejnižší skóre v kariéře na PGA Tour, aby v neděli slavil svůj další titul.

 • Dustin Johnson
  2

  Bleskovky

  DJ hrál jen samá birdie: Šanci jsem měl na každé jamce

  28. června 2020 – haf

  Byl to jeden z těch dnů, které obyčejný golfista nikdy nezažije. Ale i pro ty nejlepší profesionály na světě jsou výjimečné. Dustin Johnson zahrál v sobotu jedno ze svých nejlepších kol v kariéře, díky kterému si v neděli zahraje na Travelers Championship o titul.

 • Rory McIlroy
  3

  Zprávy

  Rozhodla poslední rána McIlroye. Kolik se vybralo peněz?

  18. května 2020 – haf

  Po více jak dvou měsících si mohli golfoví fanoušci užívat živého televizního přenosu, během kterého předváděli své umění nejlepší golfisté světa. V rámci exhibice Driving Relief pak na Floridě zvítězil favorizovaný tým Roryho McIlroye s Dustinem Johnsonem.

 • Rickie Fowler
  4

  Zprávy

  Nenechte si ujít! Hráči si bez kedíků budou muset nosit bagy

  17. května 2020 – haf

  Nedělní exhibice Driving Relief nabídne fanouškům u televizních obrazovek nevšední zážitek. Rory McIlroy, Dustin Johnson, Rickie Fowler a Matthew Wolff totiž nebudou mít své tradiční kedíky, a tak si budou muset na Floridě nosit své bagy sami!

 • Rickie Fowler
  5

  Bleskovky

  VIDEO: Lefty challenge! Která z hvězd to napálí lépe a dál?

  22. března 2020 – haf

  Nejen vy se v tomto nešťastném čase nudíte doma, zabavit se snaží také nejlepší golfisté světa. Někteří z nich se rozhodli, že otestují sebe sama, jak jim to jde hrát na druhou stranu, konkrétně nalevo. A nejspíše by se uživili i tímto způsobem hraní!Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení