Články na téma: Filip Mrůzek

 • Filip Mrůzek
  1

  Zprávy

  Na Kuňce začali z Čechů nejlépe Brixi, Mrůzek, Bareš a Hrubý

  3. června 2021 – haf

  Těžký den čekal ve čtvrtek na hráče na Kunětické Hoře. Více jak tři rány pod par se během prvního kola D+D REAL Czech Challenge dostalo jen třináct z nich a nikdo výrazně neustřelil. Díky tomu jsou v reálné hře o cut čtyři čeští hráči, další musí doufat v senzační páteční druhé kolo. Nejlépe z Čechů zahrál Gordan Brixi.

 • Jakub Bareš
  2

  Zprávy

  Z deseti Čechů se v Haugschlagu dostali v 1. kole pod par jen tři

  28. dubna 2021 – ak

  Z desítky českých golfistů ve startovním poli turnaje Pro Golf Tour v Haugschlagu se do červených čísel, tedy pod par, dostali po prvním kole pouze tři – Jakub Bareš a Štěpán Daněk zahráli dvě rány pod par a Michal Pospíšil dohrál kolo se skóre -1.

 • Šimon Zach
  3

  Bleskovky

  V oblíbeném Haugschlagu startuje na PGT hned deset Čechů

  27. dubna 2021 – pv

  Zatímco dvou zahajovacích turnajů nové sezóny Pro Golf Tour v Egyptě se zúčastnil z Čechů pouze Jan Cafourek, tento týden je na rakouském Haugschlag NÖ Open by perfect eagle 2021 ve startovní listině hned deset českých zástupců.

 • Stanislav Matuš
  4

  Zprávy

  Důsledky pandemie koronaviru, čeští golfisté nemají kde hrát

  15. ledna 2021 – haf

  Hlavní golfové série už se sice v roce 2021 pomalu ale jistě rozjíždějí, a to i přes pokračující pandemii koronaviru COVID-19, ty nižší ale zatím mají smůlu, stejně jako čeští golfisté. Svůj start nyní odkládá také Challenge Tour, Pro Golf Tour avizovala delší pauzu již dříve.

 • Filip Mrůzek
  5

  Zprávy

  Filip Mrůzek si pinkal Pyšely za 60 ran! A to zahrál dabláče...

  11. července 2020 – Honza Fait

  O pár míst se nedostal na turnaj European Tour a Challenge Tour v Rakousku, a tak si Filip Mrůzek vyrazil spravit náladu na pyšelskou Loretu. A to se mu podařilo. V Pyšelích prožil ve čtvrtek báječný den, a přestože si připsal jedno double bogey, přinesl skóre 60 ran!Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení