Články na téma: Filip Mrůzek

 • Stanislav Matuš
  1

  Zprávy

  Důsledky pandemie koronaviru, čeští golfisté nemají kde hrát

  15. ledna 2021 – haf

  Hlavní golfové série už se sice v roce 2021 pomalu ale jistě rozjíždějí, a to i přes pokračující pandemii koronaviru COVID-19, ty nižší ale zatím mají smůlu, stejně jako čeští golfisté. Svůj start nyní odkládá také Challenge Tour, Pro Golf Tour avizovala delší pauzu již dříve.

 • Filip Mrůzek
  2

  Zprávy

  Filip Mrůzek si pinkal Pyšely za 60 ran! A to zahrál dabláče...

  11. července 2020 – Honza Fait

  O pár míst se nedostal na turnaj European Tour a Challenge Tour v Rakousku, a tak si Filip Mrůzek vyrazil spravit náladu na pyšelskou Loretu. A to se mu podařilo. V Pyšelích prožil ve čtvrtek báječný den, a přestože si připsal jedno double bogey, přinesl skóre 60 ran!

 • Filip Mrůzek
  3

  Bleskovky

  Český souboj na Penati. Mrůzek porazil v play-off Kořínka

  22. června 2020 – haf

  Tradiční turnaj Penati Pro-Am Classic letos i kvůli pandemii koronaviru nenabídl tak silné startovní pole, jako v posledních letech, přesto nakonec nabídl dramatický souboj o titul. V něm se utkali dva čeští golfisté, když se nakonec stal šampionem Filip Mrůzek.

 • Stanislav Matuš
  4

  Zprávy

  Chybí nám turnajové napětí, shodují se čeští profíci. Tohle je pro nás rok nula

  24. dubna 2020 – Pavel Poulíček

  Může se stát, že tahle golfová sezóna se zapíše do historie jako sezóna, která nikdy nebyla. Pandemie sice odeznívá, ale návrat profesionálních golfových turnajů na evropská hřiště je v nedohlednu.

 • Filip Mrůzek
  5

  Bleskovky

  Mrůzek a Lieser na Pro Golf Tour v Egyptě na závěr par nepokořili

  21. ledna 2020 – GolfExtra.cz

  Zástupci českého golfu na Red Sea Ain Sokhna Classic v Egyptě si ve finálovém kole turnaje Pro Golf Tour již svá umístění nevylepšili, když oba zahráli nad par hřiště. Lépe dopadl Filip Mrůzek, který skončil na děleném 14. místě. Ondřej Lieser dohrál dělený 24.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení