Články na téma: Filip Mrůzek

 • Filip Mrůzek
  1

  Zprávy

  Filip Mrůzek si pinkal Pyšely za 60 ran! A to zahrál dabláče...

  11. července 2020 – Honza Fait

  O pár míst se nedostal na turnaj European Tour a Challenge Tour v Rakousku, a tak si Filip Mrůzek vyrazil spravit náladu na pyšelskou Loretu. A to se mu podařilo. V Pyšelích prožil ve čtvrtek báječný den, a přestože si připsal jedno double bogey, přinesl skóre 60 ran!

 • Filip Mrůzek
  2

  Bleskovky

  Český souboj na Penati. Mrůzek porazil v play-off Kořínka

  22. června 2020 – haf

  Tradiční turnaj Penati Pro-Am Classic letos i kvůli pandemii koronaviru nenabídl tak silné startovní pole, jako v posledních letech, přesto nakonec nabídl dramatický souboj o titul. V něm se utkali dva čeští golfisté, když se nakonec stal šampionem Filip Mrůzek.

 • Stanislav Matuš
  3

  Zprávy

  Chybí nám turnajové napětí, shodují se čeští profíci. Tohle je pro nás rok nula

  24. dubna 2020 – Pavel Poulíček

  Může se stát, že tahle golfová sezóna se zapíše do historie jako sezóna, která nikdy nebyla. Pandemie sice odeznívá, ale návrat profesionálních golfových turnajů na evropská hřiště je v nedohlednu.

 • Filip Mrůzek
  4

  Bleskovky

  Mrůzek a Lieser na Pro Golf Tour v Egyptě na závěr par nepokořili

  21. ledna 2020 – GolfExtra.cz

  Zástupci českého golfu na Red Sea Ain Sokhna Classic v Egyptě si ve finálovém kole turnaje Pro Golf Tour již svá umístění nevylepšili, když oba zahráli nad par hřiště. Lépe dopadl Filip Mrůzek, který skončil na děleném 14. místě. Ondřej Lieser dohrál dělený 24.

 • Ondřej Lieser
  5

  Bleskovky

  Lieser si mírně polepšil. Mrůzek útočí v Egyptě na TOP 10

  20. ledna 2020 – pv

  Jak Filip Mrůzek, tak i Ondřej Lieser zahráli druhé kolo na turnaji Red Sea Ain Sokhna Classic v Egyptě v paru (72 ran). Na druhém turnaji nové sezóny Pro Golf Tour to pro prvního z nich znamenalo o ránu horší výsledek než v neděli, pro druhého naopak o ránu lepší.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení