Články na téma: Gecko Tour

 • Filip Mrůzek
  1

  Zprávy

  Lieser se drží na PGT ve špici, cut dal i Mrůzek. Daří se Vlašínové

  15. ledna 2020 – pv

  Čeští golfisté prožili na mezinárodních turnajích vesměs dobrou středu. Ondřej Lieser přidal další dobré kolo na Pro Golf Tour a dál se na prvním turnaji sezóny drží ve špici. Filip Mrůzek na stejném turnaji po nepovedeném začátku prošel cutem a Kateřina Vlašínová na Gecko Tour poráží všechny muže až na jednoho.

 • Ondřej Lieser
  2

  Zprávy

  Lieser začal na Pro Golf Tour skvěle, Vlašínová ve Španělsku vládne mužům

  14. ledna 2020 – pv

  Ondřej Lieser potvrdil, že mu Pro Golf Tour náramně sedí. V úvodním turnaji nové sezóny v Egyptě zahrál první kolo za 68 ran (-4) a usadil se v TOP 5. Na Red Sea Egyptian Classic startuje rok 2020 i Filip Mrůzek, který zahrál na úvod 74 ran (+2). Kateřina Vlašínová si vede skvěle na Gecko Tour v Egyptě, kde po prvním kole vede.

 • Jan Cafourek
  3

  Zprávy

  Cafourek prožil divoký den a útočí na TOP 10, čtvrtý Kořínek dal dva eagly

  8. března 2019 – haf

  Jan Cafourek se v pátek popasoval s těžkými podmínkami na turnaji Pro Golf Tour v Maroku velmi dobře a nejen že bezpečně prošel cutem, ale v sobotu může zaútočit i na nejvyšší příčky. Aleš Kořínek pak skončil na Gecku dělený čtvrtý, v pátek trefil dva eagly.

 • Aleš Kořínek
  4

  Zprávy

  Kořínek zahrál o 14 ran lépe a je čtvrtý, Cafourek začal za +2

  7. března 2019 – haf

  Bláznivý finálový turnaj španělské Gecko Tour prožívá na hřišti Villa Padierna Golf Aleš Kořínek. V prvním kole se trápil, ve druhém naopak zářil a před pátečním finále je dělený čtvrtý. Jana Cafourka pak na Pro Golf Tour v Maroku čeká další boj o cut.

 • Aleš Kořínek
  5

  Bleskovky

  Cafourek si pohoršil. Kořínek nasedl do bogey expresu

  4. února 2019 – pv

  V marocké Casablance pokračuje třetím turnajem nový ročník Pro Golf Tour i se třemi Čechy ve startovní listině. Po druhém kole zůstávají všichni v turnaji, když Jan Cafourek, Michal Pospíšil i Štěpán Daněk prošli cutem. Nejlépe je na tom Cafourek na děleném 15. místě.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení