Články na téma: Jack Nicklaus

 • Rory McIlroy
  1

  Zprávy

  Podzimní Masters hraje pro McIlroye, myslí si Nicklaus

  11. dubna 2020 – haf

  Nejdříve si myslel, že se letošní Masters vůbec neuskuteční. To byla ale jedna z mála věcí, u kterých se Jack Nicklaus ve spojení s nejslavnějším golfovým turnajem během kariéry spletl. Nyní se jako všichni ostatní těší na historicky první podzimní edici tohoto majoru.

 • Jack Nicklaus
  2

  Zprávy

  Jack Nicklaus apeluje na rozum Američanů, v Masters nevěří

  19. března 2020 – haf

  K aktuální situaci nejen v golfovém světě, který postihla pandemie koronaviru COVID-19, se vyjádřil také Jack Nicklaus. Ten apeluje především na rozumné chování Američanů, ani to ale podle něho nepomůže k tomu, aby se v tomto roce konalo slavné Masters.

 • Jack Nicklaus
  3

  Zprávy

  Nicklaus slaví osmdesátiny. Stále je hlavním pilířem golfu

  21. ledna 2020 – pv

  Pokud chceme docenit přínos Jacka Nicklause pro hru zvanou golf, musíme mluvit pouze v superlativech. Legendární Zlatý medvěd oslavil v úterý 80. narozeniny. Nikoliv jako důchodce na odpočinku, ale jako někdo, o koho se golf stále opírá jako o jeden ze svých nejsilnějších pilířů.

 • Jack Nicklaus
  4

  Bleskovky

  Obří suma! Za kolik prodal Jack Nicklaus své zlaté rolexy?

  11. prosince 2019 – pv

  Jack Nicklaus v úterý prodal své milované 18karátové zlaté hodinky legendární švýcarské značky Rolex, které nosil víc než 50 let. V aukci za ně dostal 1,22 milionu dolarů, peníze půjdou na dobrou věc.

 • Jack Nicklaus
  5

  Zprávy

  Nicklaus současné výdělky nezávidí. Je hrdý, že k nim pomohl

  29. srpna 2019 – pv

  Vyhrál rekordních 18 majorů, na PGA Tour dohromady 73 turnajů. Přesto si Jack Nicklaus vydělal v kariéře na hřišti pouze 5 734 031 dolarů. Dalo by se pochopit, kdyby na výdělky dnešních hráčů žárlil, jenže k tomu má legendární Zlatý medvěd daleko.



Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení