Články na téma: Jack Nicklaus

 • Jack Nicklaus
  1

  Bleskovky

  Volte Trumpa, nabádá Nicklaus. Jinak přijde socialismus, říká

  2. listopadu 2020 – haf

  Jack Nicklaus patří stejně jako řada dalších amerických golfistů mezi příznivce Donalda Trumpa. Před letošními prezidentskými volbami, které vyvrcholí v úterý 3. listopadu, pak vyslal jasný vzkaz. Volte Trumpa, jinak Spojené státy zasáhne socialismus.

 • Jack Nicklaus
  2

  Bleskovky

  Nicklaus přiznal, že se ženou měli COVID. Měli jsme štěstí, řekl

  21. července 2020 – haf

  Jack Nicklaus před svým turnajem The Memorial sliboval, že novému šampionovi podá podle tradice ruku, i když se to momentálně kvůli bezpečnostní opatřením spojeným s pandemií koronaviru COVID-19 nesmí. Nakonec si dal s Jonem Rahmem pouze "pěstičku", možná i kvůli svému nedělnímu přiznání. Nemoc už totiž prodělal.

 • Jack Nicklaus
  3

  Bleskovky

  Je to rebel! Nicklaus vítězi Memorialu rukou potřese

  15. července 2020 – haf

  Jack Nicklaus se nechce nechat připravit o svou oblíbenou momentku ani v době pandemie koronaviru a přísných bezpečnostních opatření, i díky kterým mohla být PGA Tour restartována. V neděli odpoledne je tak připraven novému šampionovi jeho Memorialu potřást rukou.

 • Rory McIlroy
  4

  Zprávy

  Podzimní Masters hraje pro McIlroye, myslí si Nicklaus

  11. dubna 2020 – haf

  Nejdříve si myslel, že se letošní Masters vůbec neuskuteční. To byla ale jedna z mála věcí, u kterých se Jack Nicklaus ve spojení s nejslavnějším golfovým turnajem během kariéry spletl. Nyní se jako všichni ostatní těší na historicky první podzimní edici tohoto majoru.

 • Jack Nicklaus
  5

  Zprávy

  Jack Nicklaus apeluje na rozum Američanů, v Masters nevěří

  19. března 2020 – haf

  K aktuální situaci nejen v golfovém světě, který postihla pandemie koronaviru COVID-19, se vyjádřil také Jack Nicklaus. Ten apeluje především na rozumné chování Američanů, ani to ale podle něho nepomůže k tomu, aby se v tomto roce konalo slavné Masters.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení