Články na téma: Jessica Korda

 • Jessica Korda
  1

  Bleskovky

  Nelly Korda nabrala ztrátu, dotáhla se na ni skvělá Jessica

  29. ledna 2022 – pv

  68 a 72 ran, akorát v opačném pořadí, zahrály své dosavadní dvě kola na turnaji Gainbridge LPGA at Boca Rio sestry Kordovy. Zatímco ve čtvrtek byla lepší Nelly, v pátek zahrála čtyři rány pod par starší Jessica. Obě tak v Boca Raton na Floridě se skóre -4 dělí 17. místo, když na vedení ztrácí 7 ran.

 • Nelly Korda
  2

  Zprávy

  Nelly Korda drží na Turnaji šampionek před finále první místo

  23. ledna 2022 – haf

  Z prvního místa půjde Nelly Korda do nedělního finálového kola na letošním Turnaji šampionek LPGA. Její náskok v čele leaderboardu je však se skóre -13 minimální, Danielle Kang a Gaby Lopez na ni totiž ztrácejí jedinou ránu. Jessica Korda dělí sedmé místo (-8).

 • Nelly Korda
  3

  Zprávy

  Nelly Korda už je na Turnaji šampionek první, Jessica čtvrtá

  22. ledna 2022 – haf

  Nelly Korda jede na vlně, na kterou naskočila koncem loňského roku a zatím nemá v plánu z ní seskočit. Po dalším kole v šedesátkových číslech, už desátém v řadě, se ujala na letošním Turnaji šampionek LPGA vedení. Daří se navíc i Jessice, která je dělná čtvrtá.

 • Nelly Korda
  4

  Zprávy

  Nelly Korda je na úvod Turnaje šampionek druhá, Jessica hned za ní

  21. ledna 2022 – haf

  Parádní vstup do nového golfového roku prožily sestry Kordovy. Mladší Nelly je po prvním kole Turnaje šampionek LPGA na děleném druhém místě, starší Jessica hned za ní dělená šestá. Na Hilton Grand Vacations Tournament of Champions vede Mexičanka Gaby Lopez.

 • Jessica a Nelly Kordovy
  5

  Zprávy

  Jessica a Nelly Kordovy na startu LPGA v hlavních rolích

  19. ledna 2022 – ak

  Jessica Korda v roli obhájkyně turnajového titulu, Nelly Korda jako světová jednička, tak startuje sezona LPGA 2022. A k tomu rekordní počet 34 turnajů, stejně jako suma určená na prize money. V banku je na odměny hráček 85,7 milionu dolarů. Víc nikdy nebylo.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení