Články na téma: John Daly

 • John Daly junior2_čtverec.jpg
  1

  Bleskovky

  Jako vejce vejci. John Daly junior jde ve stopách otce

  28. května 2020 – Pavel Poulíček

  Příběh jako z amerického filmu se odehrával v minulých dnech na hřišti Crooked Stick Golf v Indianě. 16letý John Daly junior bojoval o životní vítězství na stejném hřišti, kde jeho otec v roce 1991 vyhrál svůj první major PGA Championship.

 • John Daly
  2

  Zprávy

  Daly objevil lék proti koronaviru, lékaři radost nemají

  23. dubna 2020 – Pavel Poulíček

  John Daly se často vyjadřuje k nejrůznějším tématům. Jeho moudra bývají kontroverzní a vyvolávají silné reakce. Tentokrát se pustil na hodně tenký led. Natočil video, ve kterém popisuje, jak se chránit před koronavirem.

 • John Daly
  3

  Zprávy

  Dalyho vzkaz do Česka: Miluji vás, uvidíme se v příštím roce!

  6. dubna 2020 – haf

  Letošní sedmý ročník D+D REAL Czech Masters musel být kvůli celosvětové pandemii koronaviru COVID-19 zrušen, a tak si čeští golfoví fanoušci neužijí mimo jiné Johna Dalyho. Ten na ně ale nezapomněl a poslal jim do Česka milý vzkaz.

 • Klaretový pohár
  4

  Bleskovky

  Major šampion blízko smrti, kousl ho jedovatý pavouk

  10. července 2019 – pv

  John Daly se v životě rozhodně nenudí. Poslední historka, kterou dal k lepšímu, je ale trochu děsivá. V Anglii ho kousl jedovatý pavouk, čehož si Long John původně nevšiml, než se situace stala kritickou a Daly musel akutně na operaci, která mu prý zachránila život.

 • John Daly
  5

  Bleskovky

  Naštvaný Daly. R&A mu nedovolila buggy na The Open

  8. července 2019 – pv

  John Daly nebude moci na The Open v Royal Portrush používat buggy. Vítěz britského majoru z roku 1995 o to požádal pořádající R&A, ale ta mu nevyhověla, což Dalyho naštvalo. V květnu na PGA Championship mu přitom PGA of America na stejnou žádost kývla.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení