Články na téma: Justin Thomas

 • Rickie Fowler
  1

  Bleskovky

  VIDEO: Lefty challenge! Která z hvězd to napálí lépe a dál?

  22. března 2020 – haf

  Nejen vy se v tomto nešťastném čase nudíte doma, zabavit se snaží také nejlepší golfisté světa. Někteří z nich se rozhodli, že otestují sebe sama, jak jim to jde hrát na druhou stranu, konkrétně nalevo. A nejspíše by se uživili i tímto způsobem hraní!

 • Justin Thomas
  2

  Bleskovky

  Pocta Bryantovi. Výhra v jeho dresu i wedge Justina Thomase

  29. ledna 2020 – pv

  Nejen sportovní svět je stále silně otřesen tragickou smrtí basketbalové legendy Kobeho Bryanta. Golf nevyjímaje. Úctu svému hrdinovi vzdal i vítěz univerzitního turnaje, který se hrál jen několik kilometrů od tragédie. Své wedge si Bryantovým odkazem vylepšil také Justin Thomas.

 • Justin Thomas
  3

  Bleskovky

  Thomasovo déjà vu. Získá opět havajský double?

  9. ledna 2020 – pv

  Justin Thomas se v posledních měsících a týdnech dostal opět do ráže a dává vzpomenout na své zatím nejlepší golfové období, které prožíval před třemi lety. Tehdy vyhrál během 12 měsíců šest turnajů včetně obou havajských podniků na začátku roku 2017. A i letos přijel na Sony Open jako vítěz Turnaje šampionů.

 • Justin Thomas
  4

  Zprávy

  Tma mu přinesla štěstí! Prvním šampionem roku 2020 se stal Thomas

  6. ledna 2020 – haf

  Justin Thomas sám nemohl uvěřit tomu, že letošní Turnaj šampionů PGA Tour vyhrál nakonec skutečně on. Finálové kolo totiž přineslo na Havaji dramatické rozuzlení, ve kterém často tahal za kratší konec provazu. Přesto všechny krizové situace přestál a mohl slavit.

 • Xander Schauffele
  5

  Zprávy

  Z lovce se stala kořist, obhájí Schauffele na Havaji titul?

  5. ledna 2020 – haf

  Xander Schauffele vyhrál za poslední tři roky na PGA Tour už čtyřikrát, je aktuální světovou devítkou a pravidelně hraje na turnajích o vítězství, přesto je z početné množiny amerických golfových superhvězd jedním z těch vzadu. Nevadí mu to, často toho, že není v záři reflektorů, využívá. Tentokrát to ale na Havaji neplatí.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení