Články na téma: Karolína Vlčková

 • Karolína Vlčková
  1

  Bleskovky

  Vlčková bude bez turnajů do půlky června, LPGA mění Q-School

  3. dubna 2020 – haf

  Současná situace ve světě výrazně doléhá také na Karolínu Vlčkovou. Ta ještě ani pořádně nestihla rozehrát na Symetra Tour novou sezonu, a už nyní je jisté, že se znovu do akce nevrátí dříve než v druhé polovině června. LPGA se pak rozhodla učinit změny také v Q-School.

 • Karolína Vlčková
  2

  Bleskovky

  Vlčkové první turnaj sezony nevyšel, na Floridě cut nedala

  8. března 2020 – haf

  Zdálo se, že je ze hry už po prvním kole, ve kterém zahrála sedm ran nad par. Karolína Vlčková ale měla Florida's Natural Charity Classic, musela by však zahrát alespoň jednu ránu pod par. To se jí však v těžkých podmínkách nepodařilo, když si pohoršila o dalších šest ran.

 • Karolína Vlčková
  3

  Bleskovky

  Vlčkové vstup do sezony nevyšel, cut je daleko

  7. března 2020 – haf

  První turnaj nové sezony Symetra Tour nezačal pro Karolínu Vlčkovou dobře. Po prvním kole Florida's Natural Charity Classic je se skóre +7 mezi posledními, když na cut ztrácí šest ran.

 • Karolína Vlčková
  4

  Zprávy

  Vybírat turnaje si nemůžu, říká na prahu sezony Vlčková

  4. března 2020 – Jonáš Mencl

  Dva roky se srdnatě bila o LPGA. Častým zdravotním potížím navzdory. Teď čeká Karolínu Vlčkovou třetí sezóna na Symetra Tour, ve které půjde znovu o hodně. Cíl zůstává neměnný – držet na konci letošního ročníku v ruce kartu pro nejlepší golfistky světa. Na co se Češka zaměřila během zimní přípravy?

 • Karolína Vlčková
  5

  Zprávy

  Vlčková odehrála nejtěžší sezónu. Na LPGA ji nepustilo zranění

  1. listopadu 2019 – pv

  Když se Karolína Vlčková probojovala do Q-Series, svitla naděje, že by mohl mít český golf příští sezónu na elitní ženské LPGA dvě zástupkyně. Přeci jen plná karta je připravena pro hráčky v TOP 45 a v Q-Series startovalo 98 hráček. Vlčková se však k postupu nepřiblížila a nyní vysvětlila proč.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení