Články na téma: Kateřina Vlašínová

 • Kateřina Vlašínová
  1

  Bleskovky

  Vlašínová zabojovala na Q-School o cut, Váňové se vzdálil

  24. ledna 2020 – pv

  Ve třetím kole finálové fáze Q-School Ladies European Tour ve Španělsku se ze dvou českých profesionálek dařilo lépe Kateřině Vlašínové, která na delším South Course v Real Golf La Manga Clubu zahrála jednu ránu nad par (74). Šideri Váňová zapsala na stejném hřišti o čtyři rány více.

 • Šideri Váňová
  2

  Bleskovky

  Velké zlepšení Češek. Karty na LET jsou však pořád daleko

  23. ledna 2020 – pv

  Mnohem lepší skóre než v prvním kole donesly v tom druhém obě české profesionálky startující v těchto dnech ve Španělsku ve finálové fázi Q-School Ladies European Tour. Šideri Váňová zahrála ve čtvrtek na hřišti North ránu pod par, Kateřina Vlašínová došla tamtéž v paru.

 • Kateřina Vlašínová
  3

  Bleskovky

  Vlašínová s Váňovou zahájily Q-School. Jsou předposlední

  22. ledna 2020 – pv

  Pro dvě české zástupkyně ve Final Stage Q-School Ladies European Tour nezačal boj o karty na letošní ročník nejvyšší ženské evropské série vůbec dobře. Po prvním kole, které zahrály obě za 82 ran (+9) se nachází na děleném 114. místě ze 120 startujících.

 • Kateřina Vlašínová
  4

  Bleskovky

  Vlašínová skončila mezi muži na Gecko Tour dělená druhá

  16. ledna 2020 – haf

  Zajímavý výsledek zaznamenala na zimní španělské Gecko Tour česká profesionálka Kateřina Vlašínová. Ta se v rámci přípravy na finálovou fázi Q-School Ladies European Tour zúčastnila turnaje v Marbelle, kde v mužské konkurenci obsadila dělené druhé místo.

 • Filip Mrůzek
  5

  Zprávy

  Lieser se drží na PGT ve špici, cut dal i Mrůzek. Daří se Vlašínové

  15. ledna 2020 – pv

  Čeští golfisté prožili na mezinárodních turnajích vesměs dobrou středu. Ondřej Lieser přidal další dobré kolo na Pro Golf Tour a dál se na prvním turnaji sezóny drží ve špici. Filip Mrůzek na stejném turnaji po nepovedeném začátku prošel cutem a Kateřina Vlašínová na Gecko Tour poráží všechny muže až na jednoho.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení